Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz johnny500 #13 üzenetére

    10 ezer körüliek a korlátlan alapcsomagok és a felméresek szerint ezek a legnépszerűbbek.A törlesztők meg 4-15-ig jellemzőek attól függően milyen telefont veszel részletre. A flotta az más történet.Ott minden olcsóbb, de átlag józsi nem tudja mi az a flotta, ahogy nem fizet ki még 120 ezret sem egyben egy telefonra.Hiába az csak pár havi részlet de egyben soknak talalja és inkabb reszletre vesz szolgáltatós telefont.Ez a nagy többség de persze vannak akik mint te egy összegben veszik a telefont és flottasok vagy feltöltősök vagy tudom is én.
    A piac viszont a többség igényeit elégíti ki es az a szolgáltatós részletre vásároló réteg.X béla vagy y marika keres havi 200-300 ezer forintot, abból nem fog kifizetni 100-at se telefonra.De havi 20 ezer reszlet+előfizu belefer neki.A kolléga által írt nagyképű, fellengzős marhaságok, hogy akinek nincs pénze az kutyát nem erdeklik se a gyártókat, meg ilyen marhasagok termeszetesen nem állják meg a helyüket hiszen pont rájuk épül a piac.A dolgozó rétegre akik havi szinten tudnak és akarnak fizetni részletet is meg szolgáltatast is.Nem hinném hogy lesajnált csóró vagy marha a 2 gyerekes családapa vagy anya aki a teljes havi 400 ezres családi költségvetésből nem egyben vesz 380 ezerért telefont, hanem egy előfizetést telefonnal havi 20-25-ért.Na most ha ez a családapa vagy családanya bemegy a szogáltatóhoz és ott elé tolnak egy 380 ezres samut(amit ismer mindenki) havi 15 ezerért meg egy oneplust(amiről még életében nem hallott) ugyan ennyiért akkor nem kétseges hogy melyiket fogja választani.Erre irtam hogy nálunk meg nincsen akkora neve az oneplusnak hogy versenybe szálljon egy samsunggal ismertségben vagy vevői bizalomban.Ennek fényeben írtam hogy szerintem drága és túlzott mértékű a drágulásának az üteme.Erre jött kolléga és lecsórózta a fél országot.

Új hozzászólás Aktív témák