Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PCProfessor

    aktív tag

    válasz laposonly11 #64 üzenetére

    Arma egy szimulátor ahol egy kör nagyon sokáig tart. Az illető beül a járműbe vagy vár 1 órát a bokorba, hogy találjon valakit, lelövi és az neki már sikerélmény. Kevés skill kell hozzá ezért szeretik a boomerek. Aki ilyen reaokcióidővel rendelkezik pl. Cod tdm-ben meg sem bírna mozdulni úgy agyon lenne lőve. Az ilyen stílusú játék a mai fiatalt nem fogja lekötni, mert nagyobb sikerre vágyik és gyorsabban eredményt akar.

    "Nem mondtam hogy rosszak, csak az ismétlődő elemek miatt, hamar unalmassá válnak."
    Pontosan az ismétlődés miatt akarnak vele újra játszani, mert fejlődni akarnak. Ezeknek semmi köze a valósághoz és nem akarnak történelmet tanítani, hiába hasonlítod össze.

    Ha már airsoft, mikor kezdtem és a többiekre hallgattam, hogy taktikázni, pozicionálni kell és várni a megfelelő pillanatra kikaptunk egyből. 2. körben egyszerűen kiramboztam és 20 másodperc alatt leraktam az egész csapatot(5vs5 volt), úgy, hogy köpni nyelni nem tudtak.
    Nézőpont kérdése melyik játék mit tud tanítani.

    Voice chat ha toxic, le lehet némítani.


    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák