Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gproject

    aktív tag

    ugy tunik aptoide-ot senki nem hasznal itt

    nekem talan a fotok alkalmazas az egyetlen ami hianyozna(bar meg nem neztem van e megfelelo alternativa). van masik bongeszo, van masik email kliens ami kezeli a gmail fiokokat, van es file manager amivel tudom hasznalni a google drive-ot, terkep program is van masik, mi van meg? facebook, twitter, insta, snapchat es a tobbi baromsag? haha, egyik se fog hianyozni

    a tortenet elejere visszakanyorodva...inkabb kemkedjen utanam kina, mint par havonta "kiszivarogtassak", "ellopjak" valamelyik amerikai brand kozremukodesevel az adataim. ez is faszan le van osztva, amikor eppen adatok kellenek valamelyik 3 betus amerikai szervezetnek, rogton jonnek a hirek: "50millio istagram felhasznalo adataihoz juthattak hozza, illetektelenek", "100millio facebook felhasznalo adata szivaroghatott ki" 200millio paypal felhasznalo adatait kerulhettek ki a netre" stb. stb.
    es mi tortenik ilyenkor? semmi. pedig ezekben az esetekben tenyleg sok illetektelen szemely is hozzajuthat adtokhoz, a huawei allitolagos backdoorja altal meg "csak" a kinai kormany nezi meg az asszony pucer kepeit
    4eve hasznalok honor/huawei telefont, de meg annal is regebben hasznalom az aliexpresst es meg sose tortent semmi, meg csak egy keretlen email se erkezett kinaiaktol. nem ugy a facebook, youtube es egyeb nyugati oldalak hasznalatanal

    [ Szerkesztve ]

    (realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

Új hozzászólás Aktív témák