Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    Az a legnagyobb gond ,hogy hiába a saját operációs rendszer ha semmilyen app nem lesz rá ami USA székhelyű ! Tehát se Facebook se Twitter se Google termékek stb. Most mégis így kinek kell Kínán kívül ???! Ilyen értelmében mindegy , hogy az AOSP Androidot használja-e vagy egy saját rendszert mert appok hijjan senkit se fog érdekelni. Egyébként a BB OS10 is tudta a vége felé a natív Android app futtatását de az se mentette meg. Én egyébként még mindig azt gondolom , hogy lesz egy kiegyezés Kínával a 90 nap végére de ez akkor is óriási pofon volt (sajnos megérdemelten ) a Huaweinek amiből hosszú idő lesz míg feláll a cég !

  • utomi

    senior tag

    válasz workin #83 üzenetére

    De ez nem így működik. Fogalmam sincs honnan gondolod, hogy az MS nem ölt a WPbe anno pénzt de ez nettó marhaság. Óriási pénzeket nyomtak bele (konkrétan a Nokiát is azért vásárolták fel) és próbálták a fejlesztőket ösztönözni de a kutyát se érdekelte. Konkrétan ott se volt soha rendes YouTube kliens. Persze volt böngészős meg más szenvedő módszer de mond már meg nekem, hogy mégis ki az a hülye aki ha kiad x százezret valamire akkor a saját maga szívatását választja?! Az is nonszensz, hogy azt hiszed a Huawei-en kívül van még tőkeerős Kínai vállalat aki újat húzna a Googlel ? Ki a Lenovo? Ezer szálon függnek az USA-tól, eszükbe se jutna. A többiek pedig ehhez kevesek. És ha meg is tennék azzal se mennének sokra. Mit gondolsz viccből fizetnek a Googlenek? Nyilván ha marad a tiltás majd meg fogja próbálni a Huawei a külön utat de mivel nem csak a Google hanem az Intel és a pletykák szerint a Microsoft is szakított velük, szerinted mennyi idő míg a Facebook (és akkor ugye az Instagramm, WhatsApp, FB Messenger stb.) és USA beli társai szakítanak velük. Na és akkor mi lesz? Mindent futtatsz weben? Ebben az esetben a Huawei marad a belpiacon, bár mondom szerintem a vége egy Kína-USA kiegyezés lesz és a Huawei lekerül a tiltó listáról de a vásárlók bizalma így is megrendült és ezt jó ideig nem fogja egykönnyen kiheverni a cég.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák