Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80439296

    törölt tag

    Nekem még nem volt semelyik telefonommal sem sárga, kék, lila, zöld, hottentotta, mittudomén színű folt, beégés, leégés, öngyulladás, felgyújtás, stb. gond.
    OK.
    Kopp, kopp, kopp.
    Pedig volt már faxom tudja, mennyi telefonom; jó pár úgy, hogy a sale opening - szinte - pillanatában megvásároltam.
    Hm, sorrendben: OP3, OP5, OP6, OP7TPro, OP8Pro.
    Állj! Nem vagyok elvakult 'márkafán', de bejön a cucc.
    Az OP3 nagyon szép volt a maga idejében, Samsung S7 Edge nagyon jó fogású, az OP7TPro és a OP8Pro rettenetesen tetszik.
    A SE xperia LT26i képernyőjét a mai napig visszasírom.
    És egyikkel sem volt semmilyen gondom.
    Szerencsém lenne?
    (Megjegyzem, akik itt vonyítanak, milyen xarszemétgyártó, azoknak van is ilyen, vagy csak jó fröcsögni?
    És igen, nagyon kipróbálnék egy iPhone 11 Pro Max 512GB-ost!)

  • #80439296

    törölt tag

    válasz Timer #64 üzenetére

    Úgyis az a leghangosabb, akinek a háza ég.
    Nem védem őket, védi a fene, de ha 1.000-ből 1 xar, és az a tiéd, őrjöngesz.
    Szorzással 1.000.000-ból 1.000 telef@ssa a netet. Nem? De.

    Más. És ezen is tessék elgondolkodni.
    Apple: h@lye user.
    OnePlus: h@lye gyártó.
    Mindkettő arrogáns. Ki a h@lye? TE! Hja, meg ÉN.

  • #80439296

    törölt tag

    válasz janeszgol #70 üzenetére

    Igazából az árakkal csúsztak el, de egyszer be fogják hajtani azt a befektetést, hasznot és kamatot, amit anno, a (pl.) 3-asnál én SEM fizettem meg a 124.990.- HUF tényleges összeggel (mert forintban lett kifizetve, ténylegesen ennyit kért a gyári oldal).
    A kezdeti reklám, grátisz teszt-csomagok, k+f nem ekkora összeget indokolt volna, még akkoriban sem, inkább az alsó hangon vett 200+.
    Nem, nincs konkrét infóm, de egy csúcs android már akkor is bőven a 200-250ezres sávban mozgott.
    OK, kamerát kivehetjük a képletből, de mivel portolták rá a gcam módot, leesik az ember álla az első software kamera tudása, minősége és az utolsó (általam vélt) jó gcam között, a gcam javára, persze.
    Hogy úgy mondjam undorító a különbség! :)

    A valós bekerülés '0' kb. a 6-6T környékén volt, és onnan kezdhet el szerintem ténylegesen jövedelmezővé válni a tennen márka.
    Az, hogy a 400k-ba hajló (mindegy, hogy itt +50€ a telefon, az már csak számolási hiba) telefonnal beléptek az árban elit cuccosba, holott 1-2 dologban még nincsenek ott, az a kapzsiság része.

    A tudása alapján (valós), valahol a 700-800€ között kellene lennie a legtöbb tudással (RAM, ROM) rendelkezőnek, nem az 1.000+ €-s sávban.

Új hozzászólás Aktív témák