Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapo83

    aktív tag

    válasz Rickazoid #3 üzenetére

    " inkább ez kellene, mint bármely Samsung "
    Hát nem tudom...

    Samuéknál is vannak érthetetlen dolgok néha de legalább valamelyest átgondolt a tervezés és nem olyanok tervezik a telefonokat akiknek a luxusról csak az összecsapott giccs jut eszébe.

    Nézz meg egy vertut! Az nem csak megjátsza magáról hogy luxus telefon és nincs is rászorulva a techno bla blára.

    Ha már 2K kijelzőt pakoltak szerencsétlen telefonba akkor tehettek volna egy normális felső kategóriás SOC-t is mellé. ( tudom rögtön leharapja pár ember a fejemet hogy ezek az emberek nem játszani akarnak a telefonon ). Ez nekem egy kicsit olyan mint egy Rolls-Royce takarékos TDI motorral ( pedig Rolls-Royce-al még versenyezni sem láttam sok embert :) ).

    Csodás érzés lehet amikor a 300ezres telefonod beszaggat még a főképernyőn is mert gyengusz a hardver ( pontosabban nem arra találták ki hogy 2K telefonokat hajtson meg reccenéstelenül ).

    Ez nem a 300-as kategória, pláne nem a " Luxus " kategória.

    Ha ezek után úgy vagy vele hogy inkább ez mint egy S6/S7 amit nem egy cirokpálinkás estén dobtak össze akkor az a te választásod aminek biztos tudod az okát csak én nem értem.

    A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

Új hozzászólás Aktív témák