Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Dandris #124 üzenetére

    Tehat most alatamasztod, amit irtam?
    "We were reminded of the cooling solution’s inadequacy once more during our stress test."
    Tehat tovabbra sem a ryzen szar, hanem a laptop, amibe raktak. Durvan alul van meretezve a hutese. Megjegyzem, ez sajnos ujabban laptopoknal ez a divat, fos olcso haz, csillogo borzadaly kijelzo, alulmeretezett hutes, b@sznagy i7/r7/akarmi matrica.
    Katasztrofa, de errol -ahogy fentebb irtam- pont nem az intel vagy az amd tehet. Mindket ceg megadja a tdp-t, meg a beallitasi lehetosegeket, meg a hozzajuk szukseges hutesi teljesitmenyt teljesen korrektul. Nem tehetnek rola, ha a gyartok nagy ivben szarnak ra.
    Annyira meg se az intel, se az amd nem hulye, hogy nem adja el a procijat, ha a gyarto nem rakja ala azt, amit megkovetelnek, mert kb csodbe mennenek.
    Ujabban mar workstationok kozott is van, ami throttlingol...

    Szoval, koszonom, nagyon faszan alatamasztottad azt, amirol eddig a szamat jarattam. ;)

    Csak azt nem tudom, mit szeretnel megis ezzel? Vegre elismerni az igazamat? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák