Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Dandris #106 üzenetére

    "Egyelőre volt egy vitánk, miért nem érdekli az embereket az általad preferált gyártó terméke. Itt egy teszt, ami alapján nem venném meg."
    Teves. Nincs altalam preferalt gyarto. Ahogy fentebb is leirtam, az altalam preferalt allapot a verseny, kb ugyanolyan jo termekek kozott. Az a baj, hogy ez neked mar egy elerhetetlen elmeallapot, ahol nem vagy az van, hogy csakazamd, vagy az, hogy csakazintel, azt nem erted.
    Plusz, egy darab jo erv amugy volt a tesztben, amit linkeltel, amit el is ismertem, hogy mobil szegmensben az intelhez kepest az amd portfolio kicsi, keves es lyukas.
    Ettol fuggetlenul ami termek van, az jo, megse nagyon epulnek ra termekek, ami pedig tudjuk, miert van. Nem, nem azert a marhasagert, amiket irtal, hanem az intel mocskos piaci magatartasa miatt.

    "Nem beszélgetni kell, a tesztre reagálni"
    Amugy ezt hivjak beszelgetesnek. ;)

    "a személyeskedést pedig tartsd meg a családodnak."
    Senki nem olyan hulye a csaladban, hogy erre szukseg legyen.

    "Szerinted senki nem vágja le miért nem reagálsz a tesztre? Mit írhatnál? Hogy nem jó a teszt? Elhiszem hogy nem akarod magad nevetségessé tenni, de jelenleg sem csinálsz mást. Rettentő sok szakmai megnyilvánulásod volt most is."

    Parancsolj:
    Az a gond, hogy meg mindig nem fogod fel, mit varok el egy teszttol. Te azt, hogy az intel nyerjen.
    En azt, hogy a vga es a cpu teljes aramfelveteli maximuma egyezzen (ezen mar elbukott az i7+nv kombo, de erosen). Es nem, nem erdekel az inteles tdp, ami gyakorlatilag mostanra mar annyit jelent, hogy ennyit fogyaszt, amig nem hasznalod. Valos fogyasztasmeres mellett azonos felvett energia mellett nezzuk meg a leadott szamitasi teljesitmenyt. Vagy ha ilyen nem megy, akkor legalabb azonos laptopokban, azonos meretu akksival, stb.

    Amugy persze, hogy jobban teljesit, ha tobb energiat pumpalunk bele.
    Ah, mindegy, nem is ertem, minek magyarazom, ugyis csak addig jutsz el, hogy csakazintel. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák