Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    Nokia 8 Sirocco a régi ábra szerint március legeleje lett volna, most meg legkésőbb április eleje; nem gond.

    Februári biztonsági frissítést pedig már megkapta a telóm.

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz altecsóka #4 üzenetére

    Nem kell 30k-ért telót venni, ilyen egyszerű. :D

    Ha meg valaki mégis megteszi, szerintem értsen hozzá annyira, hogy némi hackelés és szenvedés árán megcsinálja magának elfogadhatóra (root, hardver kímélő progik). Illetve vásárlás előtt alaposan utána kell olvasni, ki kell próbálni.

  • Fred23

    nagyúr

    válasz altecsóka #7 üzenetére

    Örülök, hogy az a Honor jó lett!

    Én bármilyen árkategóriás műszaki cikket veszek, utána olvasok, illetve a kicsivel drágábbaknál -ha megoldható- teszek egy vagy több személyes próbát is. A Sirocco is vagy 5* lett megtapizva Media Marktban, de nem csak tapizva, hanem ott letöltött szoftverekkel tesztelve, vizsgálva is. Nem tudom, mennyi jogom volt hozzá, de az Android főverzió frissítése is nekem volt köszönhető. :D Mivel akku, kijelző, sebesség, összeszerelés minősége, és minden egyéb megfelelt, már mertem rendelni egyet magamnak. Tudtam, mit várhatok a pénzemért.

    Most megint napi szinten kezdek MM-ba járni, ma esett ki például a Note 10 fél óra használat után. (A biztonsági őr meg már arcról ismer.) Nem igazán találom a Sirocco utódját, mondjuk nem nagy baj, mert nálam hibátlan, gondtalan, szuper készülék, csak kissé izgága vagyok a kütyükkel kapcsolatban, és folyamatosan rá vagyok izgulva minden újra.

    Ja, kis érdekesség: ismerek egy kőművest és egy tejipari dolgozót, mindegyiknek Mate 30 Pro-ja van. Ha ők meg tudták oldani anyagilag, szerintem tényleg nagyon nehezen indokolható meg, ha valaki szenvedős telót vesz magának. (A tini meg ki tudja könyörögni.) :)

    Francia91: Én várom azért nagyon a frissebb rendszert, és szerintem nálam nem lesznek bajok. Ha mégis, akkor pedig tudni fogom kezelni őket. (Legrosszabb esetben várok a root-ra.)

    [ Szerkesztve ]

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Postas99 #12 üzenetére

    Nem ismerem a belépő szintű Nokiákat (ha lenne náluk minimum IP67, ismerném őket -nekem ez az egyik vesszőparipám), de a Sirocco bootloadere nyitható, TWRP megoldott, stb.

    Kutykurutty7: dutrás-nak igaza van szerintem, vagyis fölösleges bárkinek is azon rágódni, ki mit engedhetne meg magának reálisan, tökre szubjektív. Kinek ez fontos, kinek az. Én például szoktam turiból öltözködni, mert alapvetően smucig vagyok, és ez a terület -öltözködés- nekem nem olyan fontos. Vagy az esküvőm előtt -vicces volt nagyon- a kérdésre, hogy díszpárnát kérek -e a gyűrűknek, megkérdeztem, hogy azért kéne -e fizetni, mert csak akkor kérem, ha ingyen van. A gyűrűkre nem sajnálom a pénzt, a díszpárnára igen. ;)

    Anyum vehetne kábé bármilyen mobilt magának, de mivel nem nagyon érdeklik a technológiai eszközök, 50 fölött nem akar telóra költeni, azt is túlzásnak tartja, csak ha már lepasszolja nekem a keresési és vásárlási feladatot, addig rágom a fülét, amíg ezt az 50-es határt valahogy ki nem könyörgöm tőle a saját érdekében; mert használni meg nagyon használja, és az én logikám azt diktálja, hogy olyan eszközt kell venni, amit jó használni, amit az ember nem akar falhoz verni úgy általában. Ez valóban kihozható ma már 50-ből is, akinek viszont egyéb igényei is vannak, például jó fotós képességek, szuper SoC, szuper üzemidő, jó méret, stb., már sokkal nehezebb helyzetbe kerül, nem is feltétlenül csak anyagilag, de kompromisszumok vállalása tekintetében is. Nehéz elfogadni, hogy néha nincs az a pénz, amiért valaki olyat kaphatna, amit igazán szeretne.

    altecsóka: Még sosem vettem telót villogási célból. Tulajdonságokra játszok. Ha tudja, amit szeretnék, kell. Lehet olcsó is, sőt, az lenne a legjobb!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák