Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz altecsóka #7 üzenetére

    Örülök, hogy az a Honor jó lett!

    Én bármilyen árkategóriás műszaki cikket veszek, utána olvasok, illetve a kicsivel drágábbaknál -ha megoldható- teszek egy vagy több személyes próbát is. A Sirocco is vagy 5* lett megtapizva Media Marktban, de nem csak tapizva, hanem ott letöltött szoftverekkel tesztelve, vizsgálva is. Nem tudom, mennyi jogom volt hozzá, de az Android főverzió frissítése is nekem volt köszönhető. :D Mivel akku, kijelző, sebesség, összeszerelés minősége, és minden egyéb megfelelt, már mertem rendelni egyet magamnak. Tudtam, mit várhatok a pénzemért.

    Most megint napi szinten kezdek MM-ba járni, ma esett ki például a Note 10 fél óra használat után. (A biztonsági őr meg már arcról ismer.) Nem igazán találom a Sirocco utódját, mondjuk nem nagy baj, mert nálam hibátlan, gondtalan, szuper készülék, csak kissé izgága vagyok a kütyükkel kapcsolatban, és folyamatosan rá vagyok izgulva minden újra.

    Ja, kis érdekesség: ismerek egy kőművest és egy tejipari dolgozót, mindegyiknek Mate 30 Pro-ja van. Ha ők meg tudták oldani anyagilag, szerintem tényleg nagyon nehezen indokolható meg, ha valaki szenvedős telót vesz magának. (A tini meg ki tudja könyörögni.) :)

    Francia91: Én várom azért nagyon a frissebb rendszert, és szerintem nálam nem lesznek bajok. Ha mégis, akkor pedig tudni fogom kezelni őket. (Legrosszabb esetben várok a root-ra.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák