Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dagonya

    aktív tag

    válasz strogov #101 üzenetére

    nem tudom miért akarsz mindenáron rábeszélni arra amire kifejezetten nincs igényem. köszönöm nem szeretnék semilyen tabletet, se 2in1, se 1in1 tabletet.
    amúgy nincsenek extrém elvárásaim, sőt!. pl. egy normális 13,3-14-es kijelzőn szeretnék egy dokumentumot szerkeszteni úgy, hogy egyszerre két sheet legyen látható. neadjisten egymás mellet megnyitva egy word, meg egy excel, vagy bármi egyéb alkalmazás, amiben mondjuk egy A4-esnyi cucc van. teljesértékű, jó minőségű billentyűzeten szeretném bepötyögni a bötűket, meg a számokat ezekbe a dolgokba. ennyi. ennyire egyszerű lélek vagyok.
    köszönöm, ehhez nem kell 12-es bökdösős display, mert teljesen alkalmatlan erre a feladatra, vagy csak már öregszem és egyszerűen nem szeretnék egérmozizni, de köszönöm, nem. a 2in1 cuccok billentyűzeteinek a mérete, meg minősége a másik dolog amiből köszönöm nem kérek. ennyi. próbáltam a lehető legprimitívebb alapokon megvilágítani miért fölösleges tabletet ajánlanod nekem. van még sok érvem, csak úgy gondolom az eredeti samsung gép megítélésétől már így is nagyon messze vagyunk.

Új hozzászólás Aktív témák