Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Megnéztem az összefoglalót a Keynoteról, s azt kell hogy mondjam, hogy nem rossz, de nem is jó. Külön örvendetes, hogy a Pixel 4 100 Euróval olcsóbban indít Európában a Pixel 3-nál. Viszont a kisebbik Pixel 4-et az a 2800 mAh-ás akku nem fogja kímélni. :N Én még mondjuk enélkül is drágállom még mindig, de ez meg abszolút kizárja a versenyből.

    Ahogy dabadab kolléga mondta, Jack is biztos azért nem került bele, mert kellett a hely a nagyobb aksinak...oh wait ;]

    Megvárom a Pixel 4a-t nagyobb aksival és Jackkel, vagy ha nem jönne jövőre, , akkor jó lesz nekem a Pixel 3a is. :)

    Azért megjegyezném, hogy a kamera ismét brutál lett (bár a széleslátószögű lencse hiánya kihagyott ziccer, már Applenél is van még az "olcsóbbik" modellben is), viszont ami még nagyon tetszett, az a transzkriptelős diktafon. Egyetemen tökéletesen hasznát tudnám venni, csak kár, hogy még angolon kívül más nyelveket nem támogat egyelőre, de majd lassan bővül gondolom. :)
    A Solit valahogy gimmicnek tartom, de persze nem zavar ha benne ez a funkció.

    Ja és a lekerekített kijelző szerintem még mindig hülyén néz ki és feleslegesen elvesz a kijelzőből, de ezt régebben már említettem.

    Szerintem ezt az évet most az Apple nyerte az iPhone 11-el. Persze ettől nekem még mindkettő túlárazott lesz, de ha választhatnék a kettő közül, dizájn, akksi, kamera szempontból az alma kéne.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák