Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    válasz -FreaK- #21 üzenetére

    Az az érdekes, hogy a statisztika mindig azt mutatja, hogy a nagyobb kijelzőre van igény, az ismerettségi körömben mégis a kisebb telefonokat keresik pedig 25 éves vagyok ahogy a barátaim nagy része is tehát bőszen használjuk ezeket a készülékeket. Mindenki a kisebb iPhone-t és a kisebb Galaxy-t veszi mert a többi nagy. Azzal hogy te nagy kijelzőt szeretnél semmi gond nincs, a Note szériát neked találták ki meg a Plus verziókat. A probléma forrása az, hogy aki a kompaktabb méretet választaná annak nincsenek ilyen opciói mint neked, mert a sima verziók is nagyok már, és emiatt nem érzem fair playnek az ilyen fajta kötözködést. Igen baromi unalmas minden teszt alatt azt olvasni, hogy tepsi meg miért ekkora, de ez azért van mert konkrétan a most megjelent S10E-n kivűl nincs más lehetősége az embernek android fronton. Én 2 éve 3T-t használok elötte a Xiaomi Note 3 is ekkora volt és már akkor, több mint 2 évvel ezelött is éreztem, hogy ez a max határ amit még be tudok vállalni méretben mert már sokszor ez is kényelmetlen. Idén lecserélem a készülékem és nevetni fogsz de én aki szívből rühelli az Apple szisztémát is elgondolkodtam egy XS-en mert mérlegeltem és úgy voltam vele hajlandó vagyok rendszert váltani a kisebb méret érdekében.

Új hozzászólás Aktív témák