Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Jakesz #20 üzenetére

    1: Ne vetítsd már ki a saját szokásaidat mindenki másra.. sokan (én is) szeretnének nagy kijelzőt, igen otthon is. Zsebbe elfér így is úgy is, az egykezes használat nehézsége meg sose zavart. Elég sokan vannak így ezzel szerintem, elnézve az eladásokat.

    2: Nekem speciel még ez is kicsi, a régi 6" 16:9-es kijelzők szélesebbek voltak ennél, az nekem személy szerint még jobban tetszett.

    3: Hiába 6.5" az átlója, a nyújtott képarány miatt a szélessége és a területe kisebb, mint a régi, nagy, 16:9-es kijelzőknek.

    4: Teljesen felesleges ezt a "nagy tepsi"-t állandóan beírni, és marha unalmas is olvasni. Szinte az összes flagship ilyen nagy manapság, így akkor az összes telefon alá beírjátok állandóan, hogy túl nagy? Ez a trend egy jó ideje, ideje lenne hozzászokni már.

    5: nem tetszik, értjük, de egyrészt senkit nem érdekel, másrészt meg vannak még opciók kisebb telefonokra is, tessék ott körülnézni, és ha ott kommenteltek alá pl. hogy: "na végre, egy használható méretű telefon", akkor ott találtok több embert is, aki egyet ért és lehet közhelyeket meg szubjektív véleményeket durrogtatni.

Új hozzászólás Aktív témák