Hirdetés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
retesz147
addikt
Köszönöm szépen!
Értem.
Óraszámlapokat honnan töltesz le (a Mi fitnesen kívülről)? A Pro fehér számlapja érdekelne nagyon, de sehol nem találom.
Dedikált fórumot (akár külföldit) találtál az órához?
Köszi!
-
Boxi88
őstag
Köszi!
A problémádra nincs ötletem.
Az én próblémám:
- Samsung S20-al használva (Android 13-on) messenger értesítésnél az első értesítés tartalmát/szövegét megjeleníti, azonban ha jön rá további üzenet, akkor már csak azt írja, hogy 1 beszélgetés aktív. Nem látom ki mit ír...Áttértem pár napra a régi Xiaomi Mix 2S-re, ahol android 10 MIUI 12 van, ott ez a probléma nem jelentkezik
-Samsungnál néha elkezdi és újra értesít az összes értesítésről (akár e-mail, akár messenger chet) és ilyenkor cca 1 percig csak rezeg a kezemen. Ez szintén nem jelentkezik Xiaominál.
- autó kihangosító....Ez mindkét telónál jelentkezik. Ha a telókon a beállításokban a BT
beállításainál a hívás is engedélyezve van, akkor a kocsi kihangosítóról egyszerűen nem tudok telefonálni, mert marad a telón a hívás hangja.Ha pedig a hívást a BT beállításaiban kiveszem, akkor meg nem értesít az óra bejövő hívásokról.Hiába van a Mi Fitben a hívás is bekapcsolva.Mindhárom hiba borzasztóan zavaró.
Xiaominál csak a kocsis kihangosítás akad össze, de az is zavaró, mert vagy nem tudok telefonálni kocsiból, vagy nem értesít a hívásokról.
Samsungnál meg gondolom szoftver összeakadás lesz, a Samu nem akar érdemben működni Xiaomival...Azt nem tudom, ha vennék más márkájú, de új telót, ott működni fog e, vagy szintén összeakad.
Mert jelenleg nem nagyon van Xiaomiéknál olyan model amit megvennék.
Nálad jelentkezik bármelyik probléma?
Te milyen párost használsz (teló+szoftver)
Köszi!Sajnos az autóban nincs kihangosításra lehetőség így arra nem tudok válaszolni.
Viszont a másik két probléma nálam nem jelentkezik (MI 9T Pro: Android 11, MIUI 12.5.1.0).
-
retesz147
addikt
Igen, van. Kérdezz, hátha tudok segíteni...
Illetve itt ragadnám meg az alkalmat, hogy én is kérdezzek, nem csak Tőled, hanem mástól is, hátha valaki tudja... Hogy lehet az órán "hard resetet" vagy "factory resetet" nyomni? (Nem azt ami felkínál a menüből... Mert az nem segít a problémámon.) Az egyik nap, miután levettem a töltőről borzalmasan elkezdett akadni / fagyni és azóta is csinálja... A menüben lévő reset nem segített, illet a telefonnal való újratelepítés sem.
Köszi, ha valaki tud segíteni.
Köszi!
A problémádra nincs ötletem.
Az én próblémám:
- Samsung S20-al használva (Android 13-on) messenger értesítésnél az első értesítés tartalmát/szövegét megjeleníti, azonban ha jön rá további üzenet, akkor már csak azt írja, hogy 1 beszélgetés aktív. Nem látom ki mit ír...Áttértem pár napra a régi Xiaomi Mix 2S-re, ahol android 10 MIUI 12 van, ott ez a probléma nem jelentkezik
-Samsungnál néha elkezdi és újra értesít az összes értesítésről (akár e-mail, akár messenger chet) és ilyenkor cca 1 percig csak rezeg a kezemen. Ez szintén nem jelentkezik Xiaominál.
- autó kihangosító....Ez mindkét telónál jelentkezik. Ha a telókon a beállításokban a BT
beállításainál a hívás is engedélyezve van, akkor a kocsi kihangosítóról egyszerűen nem tudok telefonálni, mert marad a telón a hívás hangja.Ha pedig a hívást a BT beállításaiban kiveszem, akkor meg nem értesít az óra bejövő hívásokról.Hiába van a Mi Fitben a hívás is bekapcsolva.Mindhárom hiba borzasztóan zavaró.
Xiaominál csak a kocsis kihangosítás akad össze, de az is zavaró, mert vagy nem tudok telefonálni kocsiból, vagy nem értesít a hívásokról.
Samsungnál meg gondolom szoftver összeakadás lesz, a Samu nem akar érdemben működni Xiaomival...Azt nem tudom, ha vennék más márkájú, de új telót, ott működni fog e, vagy szintén összeakad.
Mert jelenleg nem nagyon van Xiaomiéknál olyan model amit megvennék.
Nálad jelentkezik bármelyik probléma?
Te milyen párost használsz (teló+szoftver)
Köszi! -
Boxi88
őstag
Igen, van. Kérdezz, hátha tudok segíteni...
Illetve itt ragadnám meg az alkalmat, hogy én is kérdezzek, nem csak Tőled, hanem mástól is, hátha valaki tudja... Hogy lehet az órán "hard resetet" vagy "factory resetet" nyomni? (Nem azt ami felkínál a menüből... Mert az nem segít a problémámon.) Az egyik nap, miután levettem a töltőről borzalmasan elkezdett akadni / fagyni és azóta is csinálja... A menüben lévő reset nem segített, illet a telefonnal való újratelepítés sem.
Köszi, ha valaki tud segíteni.
-
retesz147
addikt
Van még valakinek Watch S1-e?
Nekem pár napja van és jó lenne egyet dumálni róla, mert van pár problémám, főleg értesítés és BT vonalon.Köszi!
-
szuladam
aktív tag
Én vettem nemrég egy watch s1-et. 2 napig használtam leírom a véleményem:
Pro: a legnagyobb pozitívum, hogy baromi jól néz ki és nagyon király az anyaghasználat. Alapból bőr szíjjal adták és volt hozzá egy szilikon is. A bőr szíj elképesztően finom puha kiváló minőségű. A kijelző pont elég nagy és nagyon szép az amoled. Akksi felhasználása (AOD nélkül) minden funkciót használva 4-5 nap, ami az okosórák világában nyilván extrém jó. A sok teszt és videó, ahol bemutatják hozza is az elmondottakat. Szóval nem írom le megint a sok-sok pozitívumot. DE!
És most jön a Contra. Kicsit megtévesztő lehet ez a rengeteg okosfukció, de sajnos ez továbbra is csak egy "feltunigolt akitivitásmérő" amit egy valódi okosóra árában mérnek és próbálnak annak eladni. Emiatt én végül éltem a vásárlástól való elállással és most egy Galaxy Watch 4-et szereztem be helyette. (Árban majdnem ugyan annyi volt! Szóval csak cseréltük a boltban.)
Ami nekem nem jött be már 2 nap után:
- kb 20-25 féle óralapja van csak, ennyi volt az appban ez elég siralmas.*
- pixel 6-os telefonommal nem tudtam tölteni akkis megosztással (ez lett volna egyik fontosabb indok hogy e mellett döntöttem) csak a saját töltőjével ment.
- xiaomi pay csak Curve-vel működik (az is csak mókolással) Bár van Curve-öm, de van vagy 4 másik kártyám és bár ritkán, de szokott gond lenni a Curve-vel, na most hozzá teszem a xiaomi pay-t abból szerintem csak kellemetlenségek adódnak majd a kasszánál.*
- az app store az kamu. Van benne 4 használhatatlan gagyi kínai app. Ne is álmodozz, hogy extra funkciókat szerezz be rá! *
- az óra felülete lényegében semmilyen módon nem szabható személyre, ami nem jó mert van sok dolog amit én nem használnék (ezeket tötölném/elrejteném) és van pár amit meg nagyon gyakran, ezeket helyezném előre. mivel nem lehet semmit se változtatni rajta így kényelmetlen folyton a menüben keresgélni.
- a wifire még nem jöttem rá, hogy miért jó hogy van benne. Mivel nincs olyan "app" amihez ez kéne.
- rengeteg dolog hiányzik belőle amit "tudhatna" mert ezekkel a funkciókkal képes lehetne rá de nem. Az OS-nek csúfolt dolog ami rajta van hááát...*
Régen volt egy Haylou Solarom. (9e ft-os kis kütyü) Na most 2 nap nyomkodás után arra jöttem rá, hogy ahhoz képest, ez tényleg csak egy nagyon (az igaz, hogy nagyon) felextrázott cucc.
* Ezeket a problémákat szoftverfejlesztéssel/támogatással simán meg lehetne oldani. Sőt az a fura, hogy miért nem úgy dobták piacra hogy van hozzá egy normális szofter/sz.támogatás? De sajnos a Xiaomiról van szó, szóval ilyenről ne is álmodozzunk. Tőlük maximum fél év múlva egy ráncfelvarrott változatot kapunk egy új appal amit "vegyél meg!" újra...
Nem rossz cucc, nagyon sexy , de ennyi pénzért már kapsz garmint (ami valódi sportokosóra ha arra kell) vagy egy samsungot (ami meg valódi okosóra, ha a telefont akarod kiterjeszteni) -
enonlui
tag
Hát
60-70ezer egy igen elhanyagolt szoftver termékért. Max 20-25eft bocs az off-ért. De ezért az árért akkor inkább egy Garmin ami szoftveresen jobban helyt áll. Még ami tuti az a samsung de a kevés üzemidő miatt az sajna nem játszik.... -
Predatorr
őstag
Hát már legalább fél éve piacon volt, amikor vettem. A Stratos 2 szintén qka. Bocsi, visszagondolva utóbbival tekerhettem fénysebességen és vesztett folyton jelet (galileostul), a Stratos másért volt alkalmatlan kerékpározásra: ha megálltam, majd elindultam, nem frissítette többé a pulzust, kézzel hol megcsinálta, hol nem, illetve nem mindig állt le, vagy nem indig indult el.
Mi watch máig bugos, de legalább jobbára ártal... használható. Szóval én a xiaomi-hoz köthető hardverektől már ódzkodom. Telefon, biztonsági kamera csak alátámasztja, ahogy a tapasztalható kémkedés is. -
pusszycat
nagyúr
Tudom, félkész software-el jött ki, én szerencsére később vettem jóval, nincs már ilyesmi.
-
Predatorr
őstag
Nekem is volt. Folyton jelet veszített futás közben, kerékpározásra alkalmatlan volt. Több millió km-es sebességet mért, kifutottak a számok a képernyőről. +egyéb hibák. Szerencsére elállással visszaküldhettem. Tele volt a webáruház bontott T-Rexekkel.
-
pusszycat
nagyúr
Nekem van egy Amazfit T-Rex-em, jó kis óra, kedvelem ha nem nyomogatom 2 hónapig is el van egy töltéssel (wow), a GPS azért az tudja fogyasztani más nem nagyon.
-
Predatorr
őstag
Hát, ha a Mi Watchból indulok ki, amely máig képtelen időzítés szerint aktiválni és kikapcsolni az AOD-ot, amely sok edzéskövetésnél "0 kcal", vagy nincs bt kapcsolata a telefonnal internet kapcsolat nélkül (stb.), ezeket sem venném meg. Ha az Amazfitekből, akkor még annyira sem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- GAMING PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5070 Ti / 32GB DDR5 / X870 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- 294 - Lenovo Legion 5 (15IAX10) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Apple MacBook Pro 14 M1 Max (2021) 32GB/1TB SSD karcmentes állapotú 88% akku 360 ciklus
- Új MSI 17 Vector WQXGA 240Hz i9-14900HX 24mag 32GB 1TB SSD Nvidia RTX 4080 12GB 175W Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


