Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • retesz147

    addikt

    válasz Boxi88 #9 üzenetére

    Köszi!

    A problémádra nincs ötletem.

    Az én próblémám:
    - Samsung S20-al használva (Android 13-on) messenger értesítésnél az első értesítés tartalmát/szövegét megjeleníti, azonban ha jön rá további üzenet, akkor már csak azt írja, hogy 1 beszélgetés aktív. Nem látom ki mit ír...Áttértem pár napra a régi Xiaomi Mix 2S-re, ahol android 10 MIUI 12 van, ott ez a probléma nem jelentkezik
    -Samsungnál néha elkezdi és újra értesít az összes értesítésről (akár e-mail, akár messenger chet) és ilyenkor cca 1 percig csak rezeg a kezemen. Ez szintén nem jelentkezik Xiaominál.
    - autó kihangosító....Ez mindkét telónál jelentkezik. Ha a telókon a beállításokban a BT
    beállításainál a hívás is engedélyezve van, akkor a kocsi kihangosítóról egyszerűen nem tudok telefonálni, mert marad a telón a hívás hangja.Ha pedig a hívást a BT beállításaiban kiveszem, akkor meg nem értesít az óra bejövő hívásokról.Hiába van a Mi Fitben a hívás is bekapcsolva.

    Mindhárom hiba borzasztóan zavaró.
    Xiaominál csak a kocsis kihangosítás akad össze, de az is zavaró, mert vagy nem tudok telefonálni kocsiból, vagy nem értesít a hívásokról.
    Samsungnál meg gondolom szoftver összeakadás lesz, a Samu nem akar érdemben működni Xiaomival...

    Azt nem tudom, ha vennék más márkájú, de új telót, ott működni fog e, vagy szintén összeakad.
    Mert jelenleg nem nagyon van Xiaomiéknál olyan model amit megvennék.
    Nálad jelentkezik bármelyik probléma?
    Te milyen párost használsz (teló+szoftver)
    Köszi!

    Xiaomi 13 eu dev...

Új hozzászólás Aktív témák