Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kawauso

    aktív tag

    Nos, nem tudom összehozni a 233$-t, így halvány lila gőzöm sincs, hogy melyik országban kell lenni, vagy honnan vették az információ híresztelésénél, de orbitális nagy kamunak tűnik.

    Van egy OPLUSN10 kód, ami levesz 30$-t a 298$ feletti rendelésekből. Hiába írja, hogy 299$-ról indul, csak a Standard választás lehetősége van meg, és 299$ helyett 310-330$-t hoz ki a rendelési oldalnál. Egy másik kód szintén csak 298$ felett vesz le 30$-t, nem korlátlanul. Így lehetetlen lecsípni 60$-t és eljutni az állítólagos 233$-ig 299$-ról. Próbáltam mindenhogyan, 280$-ra tudok lemenni. Kb. 84eFt.

    A kérdésem az lenne, hogy ér-e ennyit az OxygenOS szoftverélmény? Nem sokallom, félre ne értsetek, csak vannak kedvezőbb ajánlatok is. Az ugyanúgy 128GB-os Poco X3 NFC egy 10essel olcsóbbra jön ki. A 7-es Realme széria, beleértve a Pro-t is olcsóbb, csak hát ők nem szállítanak MO-ra.

    Nincs bajom egyébként a Poco-val, sőt bejön, csak a bennem lévő hipster nem akarja, hogy ugyanolyan telefonom legyen, mint a családfőnek, akinek rendeltem.

Új hozzászólás Aktív témák