Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz =Mentor= #45 üzenetére

    Tanulj meg olvasni, mielőtt miattam vered a fejed a falba. Mit írtam?

    "Minek ez a sok készülék, ha a gui és a sebesség mindenütt ugyanaz?"

    Androidon ugyanaz a gui? Ugyanaz az alkalmazás portfólió? Ugyanaz a sebesség? Szerinted miért kapott két magos procit a Lumia 1020? Mert nem kell jobb.

    Erre olyan limitációkat vezetnek be, mint hogy az appok némelyike el se indul 1 giga alatt? Na ne...

    Nem mellesleg a Samsungnak az is mindegy lett volna, ha a Note megbukik pl. Persze nem így lett. A Nokia viszont megérzi, ha a 720-at (amit mi sem árulunk pl.) vagy a 820-at nem övezi akkora érdeklődés, mint a 920-at vagy az 520-at. Vagy ha az 1020-ért nem sokan akarnak majd 190-et leszurkolni, amennyiért i5-öt is kaphatnak. Jahhogy abban nincs 41 mpixeles kamera? Van viszont 1 millió app és betonstabil működés. Szegény 520-asom viszont 1 hetes korára már kétszer hagyott cserben, a BT-től 20-ból egyszer azóta is megfagy, csak az aksi kivétele segít, továbbá a hajam téptem, mikor az Xperia Z-m lemerült, a Lumia gyári böngészője meg újratöltötte a szépkártya honlapját étterem keresés közben, mert egy nyomorult ablakváltást nem bírt a multitaskingja lekezelni.

    Azt sem igazán értem, ha már itt tartunk (tartok), miért küldi a fb-os, emailes, skype-os vagy bármi másos értesítéseimet kb. fél órával később, mint az Xperiám, és hogy miért engedi meg magának ezt az ortó pofátlanságot a desktop verzió is?! Merthogy a beállítások közt nem látok "fél órás késleltetést", 4x tettem fel a gépemre formázásos installal, mégis ugyanolyan szar volt mind a négyszer. Ez egy 30 ezres telóba belefér (lószart fér bele, 2013 van), de elképzelni sem tudom, milyen szörnyű halált halt volna általam, ha mégis a 920 mellett döntök a Z helyett. De jó, hogy nem tettem.

    Szóval nem értem, miért kell szájbarágósnak lennem állandóan mások miatt, holott amit én fentebb most megosztottam, szinte minden Lumia-tesztben leírják. Igazán megspórolhattál volna nekem egy kommentet, tudod? De magadnak is. :))

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák