Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz evone #39 üzenetére

    Egy melegbárba se mentek be es kezdtek el fikazni mindenki hogy miertnem a noket szeretik.

    Nem, én jelenleg csak azon folytattam eszmecserét, hogy addig jó a szifonnak, ameddig az Adobe szarja olyan távol van tőle, amennyire lehet, és megértem, hogy SJ és az Alma miért hajtotta el őket a tetves francba anno. Persze erős fantáziával el tudom képzelni, hogy ezt egyesek iPhone-fikázásnak minősítik, de azért naaa :)

    NINCS benne a telefonban, tehat ez hiba? NEM. Maximum HIANYOSSAG.

    Oké, akkor elnézést kérek a hibás szóhasználatért. Fentebb ellenben leírtam, hogy miért nen szimpi pl. az mms kihagyása, és nem azért, mert orrba-szájba azt akarom használni.

    Persze akinek marha sok penze van

    Van sapkája, nincs sapkája. Ha fika van, akkor biztos csóri panelproli vagyok, akinek nem telik iPhone-ra (múltkor kaptam ilyet is valakitől, hmm), ha meg mms hiány, akkor meg dúsgazdag oligarcha.
    Nem, nem erről van szó. Én csak szeretem, ha minden lehetőségem megvan, amit épelméjűen el lehet képzelni. Nem rinyálok mondjuk infraportért, ami relatíve nagy pénz + méret + súly, de rinyálni fogok egy funkcióért, ami nulla pénzbe kerül, de kimarad.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák