Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Eltomi #21 üzenetére

    Hát anno az MS azt nyilatkozta, hogy kifejezetten nagy figyelmet fordítottak arra, hogy az általad említett jelenség ne következhessen be. Állítólag valami tübb millió nyitogatást kibírt minőségromlás nélkül. Álítólag még azt is hónapokig tervezték, hogy kinyitáskor milyn hangot adjon. Azt akarták, hogy minden téren prémium hatású legyen a cucc. Formára, dizájnra, anyaghasználatra sztem be is jött, nekem tetszik, a komoly gond a belbeccsel van.

    RT-nek szerintem sincs értelme. Mire alkalmazáskínálatban, funkcionalitásban, stabilitásban (!!!) használhatóvá válik, már rég kint lesznek a megfelelően erős, de passzívan hűthető procik. AMD már nyáron hoz ki valamit, Intel jövőre jön valami felturbózott Atommal, és talán 1-2 éven belül a Core sorozat kis fogyasztásúi is beérnek a passzív kategóriába.
    Szerintem az MS ezt a 2 évet akarta kihúzni az RT-vel, csak visszafelé sült el a dolog, és giga bukta lett.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák