Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubro

    senior tag

    válasz erdoke #23 üzenetére

    Nem allitottam be ugy, hogy nem az lesz, mindossze feltettem egy kerdest. Az, hogy a Te fejedben ez allitas, nem az en rendszerem tehet. :-)
    Tudod az a baj, hogy szokas szerint magas lorol osztod az eszt, esz nelkul. Mindossze annyin mulott volna a dolog, hogy odairod a "ha" szocskat.
    Nyilvan jo esellyel pentile lesz ez is, de mint irtam, nem vagy orakulum, hogy a sommas kijelentesekkel illess olyan dolgokat, amikrol nem rendelkezel informaciokkal.
    Nemcsak ezzel kapcsolatban vagy igy, szoval talan erdemes lenne elgondolkodnod ezeken, mielott nekiallsz masok szavai kiforgatasanak (nemcsak itt, mashol is).

    Kieroltetted, kijott.

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz erdoke #23 üzenetére

    Visszaolvastam, és sehol nem látom azt az állítást, hogy az új gyárban is pentile-os kijelzőket fognak gyártani. Azt írtam, hogy 7" méretben a pentile-lal csökkentett felbontás (amit viszont a Samsung már közölt, 1200x600???) nem hoz lázba.
    Ha nincs állítás, mit kellene bizonyítani? Ha már az akkurátus fogalmazást kérjük számon a másikon, ugyebár...
    Szóval én valószínűsítem, hogy pentile-os lesz még a következő eresztés is, te pedig azt, hogy nem? Tényleg ezen vitatkozunk?

    Re #24
    Az a véleményem, hogy 7" méretben a jelenlegi Galaxy Tab felbontás (1024x600) még éppen elmegy. Pentile-lal viszont túl kevés lenne, legalábbis nekem, mivel ilyen eszközön elsősorban neteznék/olvasnék. Viszont ha 7" mellett az új 1200x600-as felbontás igaz, akkor egyszerűen a kijelző lesz kisebb, tehát a Samsung is így gondolja.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák