Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudY

    addikt

    Öregszel (te is) bakker, aminek a legbiztosabb jele a "régenmindenjobbvót", "bezzegazénidőmben" stb. Nem beletörődni kell, hanem elfogadni és talán úgy könnyebb lesz. Nem csak itt, hanem minden máshol tapasztalható folyamatok és jelenségek a mai korban tulajdonképpen természetesek azok számára, akik már ebben nőttek fel. A fiatalabb és gyakran túlbuzgó korosztály - szerintük - mindent (is) jobban tud, de ez olyan emberi tulajdonság, ami mindig létezett.
    Régebben ugye: "megírta az újság vagy azt mondta a tv akkor az úgy van!"
    Most pedig: "megmondta a sztrímer akkor az van úgy és jól!"

    Mit gondoltok, hogyan lehetne vita,sertodes nekul jelezni a lelkes amatoroknek, hogy amit ok a kozosseg epitesenek tartanak, az valojaban barbar rombolas ?
    Szerintem nincs bevált módszer vagy recept, aki türelmesebb az magyarázgat, aki nem, az inkább kevesebbet jár ide (is), és néha-néha benéz legfeljebb a régi arcokhoz. Ezzel persze nem azt mondom, hogy ez megoldás, de mostani közösségben valahogy mégis az a természetesebb, vagyis inkább az általánosabb, hogy sok infót érek el, én vagyok az ász...csakhogy a sok infó nem egyenlő a tudással és a tapasztalattal, de erre majd rájönnek idővel saját maguk is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák