Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Jancsi #53 üzenetére

    A szabadon alvásnál téged nem zavarnak a szúnyogok, böglyök meg mindenféle bogarak? Illetve a párás levegő hajnalban, ami mindenre leereszkedik és nedvessé teszi a teljes felszerelésed?

    Bocsa ha hülyéket kérdezek, csak összesen egyszer aludtam így a szabadban nagyon régen és az sem volt számomra valami kellemes élmény. De mozgatja a fantáziámat továbbra is, ezért gondolkodom rajta, hogy kipróbálnám újra. Csak a sátor számomra ad egyfajta biztonságérzetet ill. privátszférát, azért szeretem. De kipróbálnám azt is, milyen lehet ilyen bivakszálláson vagy barlangnyílásban aludni.

    Amúgy nem tudom hallottátok -e, hogy pl. a Tátrában nem is lehet hivatalosan bivakolni? :Y Amit amúgy én abszolút nem értek. Hisz az embernek valahol aludni kell és mi van, ha pl. eltéved...de Magyarországon úgy olvastam lehet ill. vannak bivakszállások is. Én a Gerecsében a Piros túra mentén kaptam néhány tippet, szóval szerintem arra fog vezetni szerintem az első utam.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák