Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    válasz FazekasOS #73 üzenetére

    Egyébként így van! Ha nem is pont iphone, de egyből korrekt teló kell a "gyenge" user alá.
    Best buy olcsóbb kompromisszumos telefont tudni kell használni is, tisztában kell lenni a gyengéivel is, akor lehet jó.
    Remek kis kínai telefonommal szuperül megvagyok, ha úgy adódna bírok rajta ROM-ot frissíteni, ki tudom rendszeresen takarítani az android szemetét, le tudom vakarni a káros appokat stb.
    Mondjuk anyámnak elképzelhető ha odaadnám, felzabálná a sok vacakkal. Lehet hogy neki kéne bele már még egy giga ram hogy azonos folyamatosságot érezzen. Ha meg gagyi telót kap utálni fogja csak.
    Különböztessük meg az olcsóbban kompromisszumos és az elhibázott termékeket.

    Nem annyira pejoratívan, de egy bizonyos szintig lehet pótolni hardware-el és pénzzel!
    a hozzánemértést, a tanulni nem akarást vagy hülyeséget, a rossz hozzáállást,
    és persze a nem optimális software-t.

    Applenél alapvető hozzáállás hogy a leghülyébb userek-re (is alkalmasra) tervezik a készülékeket és programokat. (mert abból van jó sok)
    A mellett persze remekül alkalmas komolyabb usereknek is,
    bármilyen szerencsétlen bolgdogan használgat egy iphone-t,
    cserébe kurvadrága ==> profit
    (valahol szerintem a Xiaomi is ezt csinálja a maga világában)
    (Persze USA-ban 100-200 dollárért utána dobnak az alap juzernek egy kis iphone-t is, akkor meg minek bénázzanak a kínai telcsik válogatásával)

    Nem kell nyugdíjasnak Snapi801 ha úgysem játszik, de az rossz hózzáállás hogy minden szemet elsóznának nekik is, "jó lesz nekik, úgysem értenek hozzá" mondással.
    Gyerekek felé még gázabb az efféle átgondolatlan hozzáállás.
    Anyuka Samu S4-én elhet hogy csak a facebookban, telefonálásban, indexben, meg a nőklapjában gondolkodik,
    de mutassatok olyan gyekeket amelyik nem akar játszani!
    Aztán gyereknek meg Galaxy Young, mert megérdemled.... (sodokura még jó...)

    (PC-nél ugyan ez van. Plakát: Iskolakezdés! Százasér' a számittógép! Vegyél!
    Bamba szülő beugrik, első héten örülnek, aztán jön a szenvedés, fejleszthetetlen patthelyze, kidobott pénz meg hasonlók... pedig a valódi igényeket keleltt volna csak előre átgondlni kicsit)
    (nem a ROG VérPistikékről beszélek, az más szélsőséges story)

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák