Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moli.hu

    őstag

    válasz moli.hu #117 üzenetére

    A settings/device/storage & usb/internal storage/[options]/migrate data menupontban elkezdtem egy adatmigralast. A folyamat egyszercsak a kozepen leallt azzal, hogy nincs eleg hely a telefonon. A szar fos android nyilvan nem ellenorzi ELORE, hogy lesz-e eleg hely, es nem szabaditotta fel a felig ODAmasolt adatokat, nem torolte, igy most jelenleg 100% telitettsegen van a telefon hattertara, es ezeket az ideiglenes fileokat nem tudom torolni, a helyet felszabaditani sehol a menuben. Ujrainditaskor se torolte. Root nelkul pedig nem latom ezeket a fileokat. Ugy latom az egyetlen kiut a factory reset. Google kereses nem talalt semmit, meg a betupontos hibauzenetekre sem.
    Szoval kurvara van itt am adatvesztes, ha factory resetelnem kell. Es ez nem beta verzio, ez a vegleges 6.0 android.

    update: probalnam elinditani a backupolo appot, de nem indul, mert nincs eleg hely, nem tudok felszabaditani helyet, leinistallalni semmit, mert ahogy ranyomok, leallnak a kulonfele google szolgaltatasok, aztan leall maga a settings app is forceclose. tobbszor probalkoztam, egyszer csak ujraindult. ujraindulas utan mar a launcher is forceclose. ennek annyi, oda minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák