Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz robohw #136 üzenetére

    Igazolhatod magad többszáz hozzászóláson keresztül is,hogy milyen frankó üzletet kötöttél,ennyiért mennyire megéri...stbHa rábólintunk,akkor befejezed?Mert akkor:
    Gratulálok,megkötötted életed legjobb üzletét,megtaláltod azt a telefont,ami Számodra a legideálisabb,mindezt 20 ezerért.Komolyan,irigyellek.
    És most akkor lépjünk tovább.Ma,Magyarországon,rajtad kívül kevés felgasználónak elég az a teljesítmény,ami az Általad best telefonnak titulált készülék nyújt.Ennyi.Neked elég,örülj,de ne mondd meg több ezer embernek,mivel érje be a telefonjával kapcsolatban.Azt majd mindenki eldönti.
    És hidd el,nem csak önigazolásként írom ezt.Itt van a fiókban egy Samsung Galaxy J3 2016,hasonló konfiggal,számomra használhatatlan.Illetve használható,csak akkor én vagyok idegbeteg,mert dühít,ha egy nagyfelbontású képet,vagy egy nagyobb dokumentumot 10-15 másodperc,mire megnyit.Scrollozni neg ne is akarjak...Ergó,én igazodjak a telefonhoz.. ;] Na,azt nem!!!
    Tehát összefoglalva,hogy mi az amiről eddig csacsogtunk:
    Neked elég ez a telefon.Úgy használod,ahogyan én a kb 10 éves SE D750-emet,anno ...
    Az elmúlt pár évben történt egysmás a mobiltelefonoknál.Egy dolog az,hogy miket raknak bele divatból,mert az a trendi.De nagyon sok olyan új funkció került bele,amit sokan szeretnek/használnak.Neked ezeket nem muszáj.Elfogadjuk.De Te is fogadd el azt,hogy vagyunk páran(nem 10-20 fő) akik viszont kihasználják a telefonjuk által kínált funkciókat.És tudod mit?Nem csak azért,mert szükség van rá...Néha csak azért,mert igen,ezt is tudja,akkor miért ne...
    Kívánom,hogy továbbra is megelégedettséggel használd a telefonod ,de nálam messze áll bármilyen best titulustól.Amiben best,azt nem írom le,nem akarok sértődést... :)

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák