Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kampó

    senior tag

    válasz cskamacska #24 üzenetére

    Lehet nem volt tiszta. Ez is új garanciás készülék, nem használt, 1év garival valahol 2 év van rá ha jól láttam. Vagy kérhető +1 év + X összegért.
    Előfizetés és operátori handabanda nélküli telefonokat néztem össze kizárolagos 40e ft ig. Írásom alanyával, Nincs mit ragozni rajt.
    Nem azért mert SONY, felőlem Retesz vagy KILINTS szigorúan TS-el is lehet a neve, kizárólag ár érték arányra akartam rávilágítani.
    De ezt is megemlítettem az írásban... lehet nem így szószerint de a lényege az lenne hogy..
    a sok Hulladék 40e ft alatti telefonok helyett, jobb lenne ha ugyan így mint jelen telefon, pár régebbi csúcsmodell, újonnan garival is ennyire kedvező áron kapható lenne.

    [ Szerkesztve ]

    AMD volt AMD van AMD lesz

Új hozzászólás Aktív témák