Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Kampó #2 üzenetére

    Ó bocsi. Akkor csak félreolvastam. :B
    No mindegy, szerintem jól választottál. :)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • cskamacska

    addikt

    válasz Kampó #15 üzenetére

    Az operátori üzletekben viszont min 1, de általában 2 év garival árulják a telefont, sőt, ezt akár biztosítással is meg lehet fejelni. :) Meg hogy éppen mi van a szolgáltatónál, az sem mindegy. Telekom tavaly novemberben 1 teljes hónapig 26000-ért(!!) tolta legkisebb csomaggal a Huawei Mate 20 Lite-ot, ami 2 generációval előbbi csúcs cuccon kívül minden régebbit bucira fejel. Újév körül 100k volt a Samu S10e, ami a tavalyi legjobb "kicsi-mobil", ahhoz milyen régi picurka nagyágyút lehetett volna odarakni? :F Februárban kiszórták az A50-et 50k körül, A70-et 60k körül, márciusban a Huawei Nova5T volt 50k 10 hónapra egy szál net előfizetéssel. Milyen régebbi hájendgyilkost lehetett volna azok mellé állítani? :U

    Tiszta sor mit akartál: 4 éves drága csúcstelefon még mindig bucira veri az legalsó szintet. Ami nem is meglepő, mert a teljesítményt és funkciókat patika mérlegen számítják a gyártók, a kínaiak megerősödése előtt elég pofátlanul. :)

    Hogy gyártónál maradjunk, a Sony tavaly teljesen komolyan gondolta(mivel viccnek kicsit durva lett volna, ugye :D ) hogy az Xperia 10-et a csúcs A53-as procimagjaival(és egyik SKU-ban csak 3GB memóriával ) a Samu A50, A70, vagy akár az olcsóbb Note 8T ellen küldi, hogy a beolcsósodó Honor 20/Nova 5T-t ne is említsük.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Kampó #27 üzenetére

    Legtöbb régi csúcstelót viszont sajnos nem lehet megvenni 3-4 évesen boltból, garival, egyszerűen nem lesz kapható ennyi idő után már sehol. Kivételek vannak csak néha.

    Legjobb szerintem, ha mindig a tavalyi csúcstelóra hajt a szuper ár-érték arányra utazó, vagy pedig a 2-3 hónapos, jól sikerült középkategóriából választ.

    XZ1 Compact-ot vettem volna én is boltból boldogan, belőttem, hogy 80-ért már rendelem is, aztán nem ment le annyira, viszont elfogyott. XZ2 Compact-ért adtam volna 120-at, az se ment le annyira, így lett anno végül kicsivel 130 alatt Nokia 8 Sirocco. Illetve megvettem volna az LG G6+-t is 100-ért, de abból se volt sehol annyiért. Aztán viszont -miután már megvolt a Nokia-, a Telekomnál a sima G6-ot tán 63k-ért vesztegették rövid ideig, aki akkor vett (2019 április vagy május), nagyon jól járhatott vele.

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz Kampó #39 üzenetére

    Na hát azért ez lehetett volna egyszerűbb is. Eleve úgy kapcsoltam be miután kivettem a dobozból, hogy azonnal kikapcsoltam minden automatikus frissítést, hátha nem zaklat majd, persze ez nem jött be így szépen elkezdte felrakosgatni, de én nem számoltam össze, de soknak tűnt.

    Amúgy jó mert végre nem húzza "mázsás" súly a kezem, illetve jobban elérek mindent, szóval emberibb méretű. :)

    Nem mellesleg ez a készülék képes a lidis okosórával is kommunikálni, ez a kszáominak valahogy nem ment.

    Esteleg van tippetek tokra és üvegre, mert elég sikamlós a készülék?

    [ Szerkesztve ]

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

  • Snowy_owl

    őstag

    válasz Kampó #41 üzenetére

    Helyben szerettem volna venni, így helyben is vettem. Xpro átlátszó tok meg kijelzővédő fólia.

    Van egyébként egy kis apró hibája, ez pedig a kamera szoftver, néha csak 2.jára tud elindulni, de élhető.

    Ami tetszik egy Redmi Note 8 Pro után, hogy van a képernyőnek vége, tehát nem lekerekített, továbbá nincs nocs. Továbbá a kijelző sokkal szebb, színesebb, és ez nekem sokat jelent, na meg hogy átérem a kezemmel. Persze az aksija vérszegény, meg szerintem többet is eszik a telefon mint az rn8p, de van powerbankom, tehát ez is túlélhető. Ami viszont valóban érdekes, vagy bosszantónak mondható az a lassú töltés, mert az tényleg nem gyors. Meg ami még jó, hogy a telefonból nem lóg ki kamerasziget!!!

    régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák