Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz vipnolf #38 üzenetére

    Neked is peace! :)

    (#40) MR007RM
    Hát nem tudom, nálam ez max vészmegoldásként jöhet szóba. Én nem szeretek olyan kis kijelzőn filmezni, de ezt mindenki döntse el maga. :K

    (#44) Cyberpunk
    Tudom, hogy te kedveled a nagy kijelzőt, meg rajtad kívül nagyon sokan mások, ezzel tényleg semmi bajom. Nekem viszont nincs rá szükségem, nem látom a hasznosságát. Persze mindezt a saját igényeimhez viszonyítom. Akinek a nagy kell vegye, nem véletlenül írom le mindig, ezt mindenféle sértődött, fanboy stb értelmezés nélkül gonfolom. Tényleg van választási lehetőség, ha kisebb kell, az is megoldható. Például 3,5-3,7" alá semmiképp se mennék, mert az már tényleg nagyon mütyűr és a nagy péklapát tenyeremmel, meg a durung ujjaimmal szintén nem kényelmes használni.
    A platformváltást meg meg is léptem, beszéltük a blekis topikban. Az a baj, hogy attól félek, megint váltani fogok, annyira tetszik a BB10... :D De az előző gondolatmenetnél maradva, nem zavar ha nagy tepsik jelen vannak, elférnek a piacon, én viszont nem kérek belőle. Tényleg mindenki szíve joga, hogy olyat vegyen, amilyet akar. :)

Új hozzászólás Aktív témák