Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #21 üzenetére

    bizonyos szempontból volt egy sejtésem emiatt ... de most tényleg "nyelvi" dolgokon kell ugrálni ... komolyan belefogom írni az aláírásomba, hogy "made helped by Dyslexia" ...
    tudom mostanában sokan, nagyon sokan rosszul írnak, fogalmaznak .... még nekem is feltűnik már (ami durva) .. de nem látok meg minden finomságot, hiába próbálkozok ezzel már több mind 20 éve, egyszerűen sokszor az én agyam átsiklik az ilyen dolgokon... Hogy hányszor álltam bukásra helyesírás miatt magyarból anno (amíg rá nem jöttek, hogy diszlexia)... külön korrepetálások, délutáni "különórák" ... de tökéletes nem lettem .. ellenben logikai feladványokban kb. bármilyen IQ tesztet kiakasztani voltam képes maximális pontra.. matekórákon unalmamban már számológép nélkül fejben számoltam ki a feladat közti 4-5 jegyű számok és osztások eredményét, és oldottam meg a teljes feladatot hamarabb mint bárki a csoportban.. de helyesen írni, nem tudtam megtanulni...
    oknak azt mondják, lehet az, hogy képolvasással tanultam az "alapokat" (volt egy időszak amikor pár éven keresztül mindenkit így tanítottak).. ellenben igen könnyen tudom megtanulni az ázsiai nyelvek képolvasását (talán emiatt)...
    kb. ez olyan mint ha kisiskolás koromban más "alapprogramot" kaptam volna :D

    toronyhaz:
    ebbe beleköthetek, akár úgy is, hogy régebb óta vagyok regisztrálva mint itt sokan mások magasabb ranggal...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák