Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Linkin1994 #16 üzenetére

    Nem tudom (mert nem érdekel, ezért nem követem), hogy milyen lesz a 14-es sorozat, de ha a 13-asból kivesszük a mini-t, akkor is ott van a "sima" 13-as, ami 6,1"-es. Szóval a mini-t azért is tudja nyugdíjazni az alma, mert a méretben soron következő készüléküknél is nagyobb az átlag (ha nem az összes) droid-os telefon.

    " ... nagy akksit nem lehet belerakni ... "
    Nem is kell. Ahogy nem is kellene bele izmos SoC (csak egy jó közepes). Aki ilyen telefont akar, az úgysem fog gamer-kedni.

    " ... elég sok mindent játék film stb nézés az meg jobb nagyobb telefonon."
    Azért én elég sok embert ismerek, aki nap közben nem tud játszani, filmezni, így csak jön-megy, használná a telefont, így jobb lenne, ha nem egy kis-TV-t kellene magával cipelnie.
    Én spec. a munkahelyemen is monitor előtt ülök, utazás közben vezetek (de ha nem tenném én akkor is jobb szeretek zenét hallgatni, így pihentetni a szemem), otthon pedig van TV és tablet. A tököm sem akar 8" alatt "tartalmat fogyasztani".

  • Laslow

    senior tag

    válasz Linkin1994 #16 üzenetére

    Én elsősorban a mérete miatt váltottam nemrég iPhone-ra (13 Mini). Számomra egyáltalán nem túl kicsi a telefon, pedig minden este filmet/sorozatokat nézek rajta, és sajnos napi több órát megy a Facebook/böngésző. Ellenben ha egy nagyobb telefont a kezembe veszek, azt minden borzasztó nagynak érzem, és ez tök rossz érzés bennem. Az előző telefonom is nagyobb volt ennél (de még mindig kicsinek számító Pixel 3a, ami pont akkora mint egy Samsung S7), és azt folyamatosan túl nagynak éreztem.
    Pár évet most lehúzok a 13 Mini-vel, aztán ha kiköveteli, megnézem, mi a kapható legkisebb, de értelmes készülék. Nem vagyok hajlandó felülni a tepsitelefon vonatra.

    Egyébként kis akku: cserébe kisebb a kijelző is, így kevesebbet fogyaszt. Meg ugye OLED meg energiatakarékos chip. Azért össze lehet ezt hozni: sokszor lefekvéskor még 50% felett van a 13 Minim akkuja...

    Játszani is szoktam, igaz, főleg Hearthstone, meg hasonló kártyajátékokkal, plusz mostanában némi Diablo. Elhiszem, hogy erre alkalmasabb egy tepsi, de ezen is jól működik.

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák