Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz tDr1v3r #40 üzenetére

    A szoftveres mókolás alatt a gesztusokat érted? Mert az tízszer különb, mint a szent home gomb. A virtuális gombokról ne is beszéljünk. Minden ilyen megoldás szerintem elavult, egyedül az tarthatja életben, hogy - mint ahogy ezt már többen is megjegyezték - ez amolyan védjegy. Erről (is) meg lehet ismertni a márka termékeit. De hogy jobb lenne, sőt, szükséges, kacagnom kell. :P

    (#41) Csapoati Ennyi, tényleg nem értik. Még az akkora fanboyok sem, mint Touch-ko, írjálja itt az ujjlenyomatolvasót, meg a "mutasd meg hogy hol nem írja" szintű kommenteket. Szép is lenne, ha egy szabadalim minden olyat is tartalmazna, ami amúgy nincs benne, de akár lehetne is. Mindettől függetlenül az Apple valószínűleg beleteszi az ujjlenyomat olvasót is, amennyiben megvalósítja ezt a koncepciót. De az egészben ettől függetlenül nem az a truváj, hanem hogy a joystick kiemelhető az előlap síkjából. És ezt ezek szerint ketten értettük meg, de közben már megy a flamewar totális baromságokon... :D

    [ Szerkesztve ]

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz tDr1v3r #40 üzenetére

    Plusz egy meghibásodási lehetőség...

    Live-Die-Respawn

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz tDr1v3r #40 üzenetére

    Mondjuk berakhatnák oldalra, és utána még ahhoz is lenne elegendő hely, hogy mondjuk egy 21:9-es kijelzőt rakjanak az előlapra, anélkül, hogy meg kéne nyújtani a mobilt.

    Szerintem az úgy nagyon komoly lenne. :D

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • hagymas7up

    tag

    válasz tDr1v3r #152 üzenetére

    Ha nem tűnt fel, azt a témát, Én le is zártam veletek, mivel nektek mondhat az ember bármit, csőlátás van és a cső végén egy alma ami minden mást kitakar.
    Azt meg végképp nem értem, hogy most minek jöttél ide? Belémkötni!! Hát gratulálok :C
    Jééézus :N :DDD

    154:
    Elfogytak bizony :K Az ott összeverődött csapat ellen el. Teljesen elbeszélt mindenki, mindenki mellett és így semmi értelme nem volt a vitának. Csak elfajúlt volna.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

  • hagymas7up

    tag

    válasz tDr1v3r #155 üzenetére

    Nos, a válaszom!
    Összefoglaló:

    -Valaki elkezdett panaszkodni, hogy lassúl az iPhone 4 a iOS 8tól
    -Jött a válasz, hogy gondolkodjon már, mert a 4 az milyen régi hardver.
    -Erre írta, kicsit trollként, de jogosan egy fórumtárs, hogy neki a Galaxy S2 nem lassú a KitKat felrakásától
    -Itt nekiestetek mint tóth az anyjának, hogy az nem gyárilag kapta meg a 4.4et.

    Tehát:

    A 4.4 egy új szoftver, az S2 egy régi hardver. És rendesen működik az összeállítás. A gyár már nem csinál rá romot, ami csak annyi, hogy nem 1 gombnyomás a frissítés, hanem kis szakértelmet kíván. De a közösség fejleszti rá a friss rendszerverziókat, ez a közösség nem 100 tipusra koncentrál, hanem arra az egyre, de arra nagyon. Így még sokáig lehet friss rendszered a régi telefonodon.

    Az iOS8 egy új szoftver, az iPhone4 egy régi hardver. És NEM működik, Ti is beláttátok. Viszont az iOS8 az egy GYÁRI!! rendszer, míg az S2 egy custom rommal van ellátva.
    Mivel veled az Apple fain, így a 3éves telefonodat is frissíti az új rendszerre. Na Te boldogan és naivan rányomsz a frissítésre, felfrissíti a 3 éves hardveredet a jóval komolyabb igényű új rendszerre és vakarhatod a fejed, hogy hoppááá. És már nem is tudsz mit csinálni, mire cserélni, mert az iPhonera ugye nincs custom rom.

    A képletből világosan az jön le, hogy bár új korában egy iPhone biztosabb működést produkál mint a droid, ez egy idő elteltével pont a visszájára fordul.

    Ha megnézed, Én valakivel vitáztam, de akkor még érveltem is. Te odajöttél és ennyit beírtál nekem:
    "< insert random droidhőbörgés here >"
    Nagyon értelmes hozzászólás volt. Eztán meg csak érvek nélkül hajtottátok a magatokét Ti is és végül Én is.
    Tehát végre pattintsd le magad rólam.

    Ezzel a témát részemről lezártam. Nem fecsérlem a szót rád.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

  • tixem

    addikt

    válasz tDr1v3r #157 üzenetére

    Elnézést, hogy beleártom magam, de szerintem az "apple fain" az nem egy "fan" elütés, hanem direkt az.
    Másképp fogalmazva: az apple törődik veled, mint apple vásárlóval, hogy megvetted a készüléküket ezért cserébe a 3 éves telefonra is van gyári support, ergo az apple fain, hogy gondol rád.

    Szerintem nem úgy értette, hogy fanboy vagy :)

    Egyébként: a tehát-tól az apple-re nincs custom rom-ig igaza van. Bár almát is lehet jailbreak-elni és máris lehet mókolni. De a nem hivatalos rom csere vitathatatlanul egyszerűbb androidon.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • hagymas7up

    tag

    válasz tDr1v3r #160 üzenetére

    Tényleg ennyire korlátolt vagy???
    Idézem magamat:

    "A képletből világosan az jön le, hogy bár új korában egy iPhone biztosabb működést produkál mint a droid, ez egy idő elteltével pont a visszájára fordul"

    Valóban az a célom, hogy ekézzem, jah. Az elején is ott van, hogy újonnan a iPhone a nyerő a droiddal szemben, de évek alaltt ez megordul. Nem tetszik az avatarom vagy a nevem?? Mást nem tudsz rólam.

    Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

Új hozzászólás Aktív témák