Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz =Mentor= #25 üzenetére

    A Nokia hajlítható telefonos topicjában ezt írtad

    "Respekt Nokia "

    Most "Ez a technológia arra jó lesz, hogy 30k-val megnyomja a teló árát.."

    Csak én érzek kettős mércét :F

    Szerintem jó dolog.Nagyobb fantáziát látok benne mint a 3D mobilokba erőltetésében. Nem lesz törhetetlen, de jóval ellenálóbb lesz a behatásokkal szemben, mint a mai megjelenítők.
    Anno voltak akik a színes kijelzőt is feleslegesnek találták, mert alig látszik a napon, kicsi a betekintési szöge...st. Aztán hova fejlődött.

    Itt is a többség annyit lát hogy hajlítható, de minek. Én a hajlíthatóságot másodlagosnak gondolom. Fontosabbak számomra a vele járó pluszok. Ellenálóbbak, vékonyabbak...stb
    Lehet hogy lesz egy sor olyan előnyük is amibe bele sem gondolunk. nem ismerjük a pontos tecnhológiát, így nem tudjuk milyen a fogyasztása, a z élessége, láthatósága napon, színteltség.......
    talán lehetőség nyílik olyan megoldásokra amik eddig szóba sem jöhettek. kihajtható / feltekerhető kijelző, ami lehetővé teszi nagy kijelzők kicsi házba pakolását, így nem feltétlenül jár majd együtt a nagy megjelenítő a tepsi fogalmával, és még számos előnye lehet.
    Ha nem lesz jó nem veszik. Ennyi.A piac hamar eldönti mi kell neki. Temetni látatlanban viszont nem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák