Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Zirowe #46 üzenetére

    Amúgy roppantmód érdekelne, hogy te mennyi ideig használál WP7 készülékeket, mire sikerült kiókumulálnod, hogy nem jó semmire?
    Csak azért kérdezem, mert ha szokás szerint úgy mondasz véleményt, ahogy szoktál (tehát mivel neked WP7 nem jön be, akkor szar mindenkinek), akkor mégiscsak marad a trollkodás. Ha személyes tapasztalaton alapul, akkor persze nem az, ebben az esetben érdekelne is, tudod, én tervezek venni egyet. Igazán segíthetnél a véleményeddel. Vagy legalább hozzátennéd, hogy szerinted, vagy a te készülékedhez mérve mondod azt, amit közölni próbálsz.

    Roppant kultúrált vagy, valóban. Simán bemész minden egyes WP7 topikba, és dumbfire elvű rakéta módjára rálősz mindenre, ami célpontnak tűnik.

    Az Androidont én sem féltem, csak megint nem a kérdésre válaszolsz: milyen volt az a rendszer két és fél hónaposan, 2009. januárjában? Remek, kiváló, javítást nem igénylő?

    Komolyan, a legegyszerűbb módja annak, hogy megcáfolj engem, aki trollkodással vádol az lenne, hogy nem írsz trollkodó hsz-eket. De simán látszik (és kb. hónapok óta), hogy neked ez a hepped, szóval tényleg érdemes lenne inkább az ignore dolgot megfontolnom. Az mondjuk sokat elmond, hogy te csak ellenvélemény nélkül akarsz fikakommenteket bedobni, de amikor az álláspontod magyarázatra szorulna, akkor jön a "nem kell olvasni"... egyébként nem tudom, te milyen jövőbelátó képességekkel rendelkezel, de én általában a kommentek elolvasása UTÁN szoktam rájönni, hogy nem kellett volna időt pazarolni rá :U

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák