Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz Dr. 444Hertz #40 üzenetére

    -megfelelne az elvárásaidnak, nem?
    -Nem.
    -"eléd raknak egyet, ami megfelel a követelményeidnek"
    Fuck logic.

    Akkor harmadszor is, itt vannak a "követelmények". A szemellenzős Xiaomi ami annyiban más, hogy le van csapva a képernyő széle (de továbbra sem nagyobb, sem átlóra sem felbontásra), meg van benne egy 2 évvel újabb SoC, nem ér nekem (és gondolom másnak sem aki esetleg note3-ról váltana) 200k-t, mert a Note3-ban a sebességgel egyáltalán nincs bajom.
    Az eredeti probléma pedig nem ez volt, hanem hogy agyhalottnak lettem nyilvánítva egy esetleges gazdasági döntés miatt, sőt tulajdonképpen az összes iPhone-user is. Ez alapján egy 200k-s Xiaomival még nagyobb agyhalott lennék, mert még kevesebb újítást hoz.
    A piaccal pedig továbbra is tisztában vagyok, és már rég lecseréltem volna a Note3-at márkafüggetlenül (például egy B20-as Mi Max-ra vagy egy Zenfone 3 Ultrára), ha létezne olyan, amire érdemes lenne. Az érdemes most nem azt jelenti, hogy egy fikarcnyival több RAM van benne (egyelőre feleslegesen), vagy hogy minden tekintetben ugyanolyan, csak a SoC újabb.
    Aki pedig inkább vesz egy olyan telefont, ami nem a hazai hálózatokra lett tervezve, ahelyett hogy kiadna több pénzt, inkább ne nézzen hülyének ha én nem teszek úgy. Minennapi használati eszköz, nem a spórolás a cél.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Új hozzászólás Aktív témák