Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz -Mosquito- #36 üzenetére

    Mert mobilmániás vagyok, és csere-beréltem rendszeresen.
    Most megakadtam kicsit a másik gyártó A5 2016 modelljénél, mert úgy néz ki, hogy az a tudás elég nekem.
    Kamera,akkuidő,minőség,stb... pont balanszban van. Ezért a 2017-et az S is elbökte de csúnyán.
    Szerintem kevés olyan ember van - persze biztos hogy van azért olyan - akinek több telefonja volt nálam.

    Szóval a G4 ár/teljesítményben nagyon megfelelő, ezért ingáztam. Hol drágább volt, hol olcsóbb, és akkor a megbízható ponthoz tértem vissza.
    Volt hogy rámjött a játszhatnék, akkor G4. Aztán megpattant egy ér az agyamban, és inkább az akkuidőt hajszoltam, akkor jött más.... Aztán meguntam és vissza az LG-re.
    De a G5 kemény 1 hétig volt meg talán ? De lehet hogy 2 napig.
    Se a kijelző, se a kamera nem felelt meg.
    Írtam is a fórumban, hogy a Váci úti szervizben elismerték, hogy a kamera szoftver javítás alatt állt, nem a laserre volt bízva a fókusz egy jó ideig. Most nem tudom persze hogy mi van vele.
    A kijelző meg egy akkora szar volt a G4-hez képest fényerőben, hogy csodálkoztam egy baromi nagyot.
    Aztán a kis rés a G5-ön azért volt érdekes, mert akinek van szakálla, és akkora mondjuk, azt szépen becsipegette. Nekem lehet hogy speciális szakállam volt, mert nekem becsipegette :D

    Amúgy én is LG párti lennék, mert árban fél év után már megvehető kategória, és innovációban általában az LG belecsap a lecsóba, amit én most nagyon nem érzek ennél a G6 típusban.

    (#37) dave_gahan: Előbb utóbb oldalról, alulról is és felülről is el fog tűnni a keret. Van algoritmus már arra is, hogy ne érzékelje a kézben tartásnál a kézpárnádat, így nem lesz gond avval sem. Hidd el.
    Engem az oldal káva zavar a leginkább most a G6-nál, meg az az ótvar kerekített kijelző. Mi ez ? Vissza a régi kerekített TV-khez ? Lehet hogy még nem éltél akkor, vagy nem láttál olyan TV-t, esetleg nem volt képcsöves TV-d domorú, de engem zavar. Kíváncsi vagyok milyen feliratok fognak ott lemaradni, vagy lesznek hiányosak. Túlzok szándékosan evvel a kijelentéssel !

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák