Hirdetés

2017. augusztus 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Lehet, hogy már unalmas, de továbbra sem Jerry a videón szereplő úriember :U

Szép, hogy csak 7-nél kezd karcolódni, az is, hogy az ujjlenyomatolvasó is megy csúnyán összekarcolva. Az meg talán mond valamit az új generációs telefonokról, hogy sem a G6, sem ez hajlik mint papír. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#2) bulikavagyok

bulikavagyok
(PH! kedvence)

Masszív "kis" teló lett, a hajlítást kimondottan jól bírja. :)

(#3) khorvat válasza helixP (#1) üzenetére

khorvat
(őstag)

Azért tudta nehezen zavarba hozni "Jerry", mert ott sem volt:)

(#4) Jaka

Jaka
(őstag)

Csinálhatna már érdemi, mindennapos használat melletti strapatesztet, annak több értelme lenne, mert ez így csak e-penis villogtatás a gyártónak, hogy mi mindent kibír a telefon. Mert egy 300 ezres készüléket szikével karcolgatnak, öngyújtóval égetnek, meg teljes erőből meghajlítanak... De ezektől a nagy techvideósoktól had lássak már egy olyan videót, ahol pusztán annyit csinálnak, hogy az asztalon csúsztatgatják, vagy kissé poros zsebbe teszik bele. Ezeknek a kísérleteknek lenne értelme, de az eredménnyel nem tudnának eldicsekedni.

(#5) Trevize1987

Trevize1987
(fanatikus tag)

jerry-rig

To fix an object (usually mechanical) to a working condition in a haphazard way. Also known as doing a MacGyver on it. This can apply to any non working thing, to fix it in a nonconventional way. This term was created during WW2, in reference to the Germans who were referred to as "Jerries" as slang. Allies often came across hastily repaired objects left by the Germans hence the term Jerry-Rig came to be

A srác meg Zack :)

Nem szégyen amúgy, én is tanultam anno a kommentekből a csatornáján :)

[ Szerkesztve ]

Nagyon úgy néz ki, hogy minden itt a PH-n árult "gééémer" 486-oson fut a Battlefield 3 ultra beállítások mellett. Senkinek nem akarom elrontani az üzletét, de azért húzzatok már egy határt komolyan.

(#6) Heisenberg69 válasza helixP (#1) üzenetére

Heisenberg69
(senior tag)

"Szép, hogy csak 7-nél kezd karcolódni" - akkor nézd meg újra a videót.

A cikkíró meg tájékozódjon egy cikk megírása előtt.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#7) Bone123 válasza helixP (#1) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

A hírt is érdemes lenne elolvasni. A cím rövidít, az úriembert Zacknek hívom.

(#8) helixP válasza Bone123 (#7) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Minden tisztelettel elolvastam, örültem is neki, de a cím akkor is helytelen így, mert Jerry nem nehezen, hanem egyáltalán nem hozta zavarba :R (A Jerry Rig csatorna, vagy Zach a Jerry rigből)
De tényleg nem lényegi issue, csak megjegyeztem.

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#9) Bone123 válasza helixP (#8) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Természetesen jogos az észrevétel, csak néha muszáj a címet megrövidíteni. De máris átfogalmazom JerryRig-re. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

A legújabb szakácskönyvekben a leveseknél, már feltüntetik, hogy dobjunk bele egy telefont ízlés szerint. Gyümölcslevesnél, egy Apple-t ajánl.

(#11) janeszgol válasza Fejvadi (#10) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

:DD
Nem ám megfekszi a gyomrát az embernek.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#12) helixP válasza Bone123 (#9) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Customer experience at its best! ;)

(#13) Vikooo válasza Jaka (#4) üzenetére

Vikooo
(őstag)

Ezt teszteli, csak célszerszámmal. Ha tudod, hogy a homok hanyas keménységű akkor a megfelelő keménységű szerszám helyére behelyettesítheted a homokot. Na, az pont úgy fogja megkarcolni.

(#14) otoaak válasza Vikooo (#13) üzenetére

otoaak
(tag)

Akkor abba kötnének bele, hogy az a homok nem olyan homok és legyen több homokos tesz stb. van akinek semmi se jó.

SG Note Pro P900

(#15) Vikooo válasza otoaak (#14) üzenetére

Vikooo
(őstag)

Igen, igaz :)

Én azért szeretem ezeket a teszteket mert kontrolláltak. Nem idióta módjára dobálja, ütögeti, megfőzi stb otthon talált sz@rokkal.

Mivel minden telefont ugyan úgy, ugyan azokkal az eszközökkel tesztel, így egyértelműen összehasonlítható melyik mennyit bír és behelyettesíthető valós körülményekbe.

[ Szerkesztve ]

(#16) juuzer válasza Vikooo (#15) üzenetére

juuzer
(senior tag)

+1 :)

meg lehet, mire egy "zsebben hordós" teszt látható nyomokat is produkálna, az nem ennyi idő lenne :)

Vamos a la playa.

(#17) Nyugis

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Valós körülménynek én azt gondolom amikor a budiba bele esik a telod... vagy amikor mértanilag közepén er földet az egyetlen kavicsra 20km es körzetben.
Vagy amikor szálsz le a buszról vagy ki a kocsiból és beesik a csatornába.
Na ezek elet szerű helyzetek.
A főzés s flexeles és társai mind mind propaganda amit az adott márka igen is támogat hisz reklám!!

(#18) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Küllemre nem rossz lett, nekem a hátlap az ami túl giccs.

Régen pont fordítva volt, a felület volt glam-giccs, a telefonok meg szépre sikerültek, aztán elkezdték ezt a designt.

Inkább valami matt-puha fényt tudnék elképzelni, vagy szálcsiszolt designt

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#19) fonix232 válasza Duliee (#18) üzenetére

fonix232
(fanatikus tag)

Egy matrica mindent megold ;)

Mert csak.

(#20) blagolf válasza helixP (#1) üzenetére

blagolf
(fanatikus tag)

Ugyan úgy a 6-os alatt kezd el karcolódni mint a többi telefon, de amúgy tényleg jól bírja.

Üdv, Zoli

(#21) -Faceless- válasza Jaka (#4) üzenetére

-Faceless-
(őstag)

Ő ebből él meg, hogy ezt csinálja. Ebből is le lehet szűrni pár dolgot, de nem arra fókuszál, hogy törik össze a kijelző, mint minden más telefonon. Ha arra vevő az ember, akkor youtube-on szépen rá tudsz keresni, és rögtön találsz 12000 "drop-test"-et.

[ Szerkesztve ]

(#22) helixP válasza blagolf (#20) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Totál igazad van, elnéztem!

(#23) juuzer válasza -Faceless- (#21) üzenetére

juuzer
(senior tag)

És ami plusz pont, hogy utána sok esetben szétszedi, és megnézi, hogy ugyan már miért tört ketté a Mi 5/M9 vagy miért nem tört ketté a Nokia 6/S8 :D

Vamos a la playa.

(#24) Mosquito34

Mosquito34
(senior tag)

Rózsaszínes kijelző bizti cuki lehet.. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#25) Vikooo válasza Mosquito34 (#24) üzenetére

Vikooo
(őstag)

Ez nem újdonság, az S4 óta vannak ilyen jellegű problémák. Az i8 -ban is lesz :D

(#26) SkyLine3000 válasza Jaka (#4) üzenetére

SkyLine3000
(őstag)

+1
Ezek mind olyan baromságok, amik a való életben nem (nagyon) fognak megtörténni. Aki ilyen telókat vesz, valószínűleg 5 tokban hordja, 3 fóliával, kiskocsin párnát tol a lába előtt, h puhára essen és testőrök kísérik minden lépését... :D

Lg G3 3/32 Titan

(#27) helixP válasza SkyLine3000 (#26) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Egyetértek, mondjuk annyi, hogy 6-os 8-as keménységű anyaggal simán találkozhatsz a "való életben" is.
A többiben egyetértek, hogy így, ebben a formában nem történik meg, de mégis elmond valamit a konstrukcióról, hogy összeroppantható-e vagy nem.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.