Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz hurrikan #17 üzenetére

    Így is van, netto hülyeség és vevőkábítás a samsung részéről a 4 magos duma.
    A rendesen portolt ICS is gyorsabb minden 1 magoson mint a 2.1, 2.2 vagy 2.3.
    Sőt az akadozó budget android telefonok egyenesen megtáltosodnak tőle.
    Szerintem 4.1 (JellyBean) től még további táltosodás várható a low cost cuccosokon is.
    Ugyanis a ICS részben, de a JellyBean teljesen a GPU gyorsításra és finomhangolásra épít. Azaz teljesen független CPU magok számától amiről samuék karatyolnak.
    Egyszerűen hihetetlen amit a gyártók megengednek maguknak rövid távú profit éhségük miatt :(
    És akkor siránkoznak, hogy nincs nyereségük, lásd sony, lg, sharp, moto és értetlenkednek miért özönlik a nép almáékhoz ahol betonosan van 2 év támogatás.
    Komolyan azt hiszik főleg moto, ha egyszer első alkalommal átverik vevőiket (amúgy egy jó készülékkel pl. moto droid), utána rohanni fognak egy újjabb készülékért frissebb verzióval hozzájuk. Nem átballagnak almához....
    Még a szőke nők is, hiába nem tudja mi az a frissítés/új verzió. Azt tudni fogja hogy nem kapja meg.
    Higgyétek el senki sem szereti ha átverik. Látszik is a fő átverő moto szívta meg a legjobban, de szív a többi is. Ha a samu így folytatja hamar erodálódni fog a tuti kis piaci részesedése.
    Szerencsére van xda, legalább ott van "rendes" support :C

  • lmisi

    senior tag

    válasz Rotate #29 üzenetére

    Aztán hol írták a ram problémát? Ja tácsvízes idétlenkedés by samu.
    Érdekes én még azt sem hallottam hogy a kb. 1.6-2.0 verzió óta a Gugli módosított volna a hardware követelményeken. Az meg valami 256 mega ram, jó 4.0 tól nem árt a gpu támogatás, de elvileg a 2.0 val kiadott készülékeknek gond nélkül kell futtatnia a 4.1-et
    is.
    Hogy a gányolt gyári, sokszor gagyi felületek nem portolhatók. Akkor nyissák meg a bootloadert minimum, de inkább tegyék lehetővé a gyári módosítatlan android futtatását.

    Komolyan a gyári csipet műkedvelő csapatok hogy kezdhetnek neki a felület módosításának úgy hogy nem gondolnak a gyors portolhatóságra????
    Esetleg beékelni egy köztes sw réteget az eredeti és gyári közé a könnyű portolhatóság érdekében. Tudom én, úgy hogy úgyis csak 1, de inkább 0 frissítést gondolnak a készülékeikre. Majd az idióták szaladnak vesznek új modelt....
    Amúgy az alternatív launcher-t kínáló programozó(k)nak elég 1-2 hét max 1 hónap a kompatibilis verzió kiizzadására. Ja és ők tényleg adnak valami pluszt a gyári crapware-k képest.

    [ Szerkesztve ]

  • lmisi

    senior tag

    válasz otoaak #38 üzenetére

    Baromira kényelmes ellenkezőleg, pl.
    - szinte minden hardwaren elfut
    - Ingyenes
    - Minden lényeges driver készen van rá, ja esetleg azt meg kell venni licenszelni.
    - Szabadon módosíthatja, bár ovatosan mert bukhatja a guglis programokat
    -Szabadon megtagadhatja az upgradet, így kreálhat minimálisan befektetéssel új készüléket genyó módon lásd: defy -> defy+

    Mit nyerne a wp7-wp8-al, röviden semmit.
    -Nagyon kevés hardware támogatott.
    -Drága
    -Nem nyúlhat bele a rendszerbe.
    -Nagyon nehéz megkülönbeztetnie az új modelleket a régiektől. Sőt a többi gyártótól is nehéz megkülönböztetnie magát.
    -Rigorózus feltételek az os szállítójától.
    -Egérpiszoknyi haszon a készülékeken, ha nem egyenesen bukta.

    Magyarán ha bukják az Androidot mehetnek jó esetben zabot kapálni.

Új hozzászólás Aktív témák