Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz tecsu #22 üzenetére

    Először is ülj le te. Másodszor meg, hogy érted hogy valamennyi cikk alá? Mégis hol kérdeztem én még erre rá? Komolyan mondom szánalmasan alacsony a kommentek színvonala.

    Szerencsére vannak itt még olyanok is, akik tudnak érvelni és a különböző technológiák fejlődését is figyelték. Igazából erre is voltam kíváncsi.

    Az IPS glow jelenség meg annyira fel van kapva. Mint éhes kutyáknak a száraz csonton a porc. Volt pár monitor az életem során, ami rövidebb hosszabb ideig a háztartásban szolgált. Mindegyiknek meg volt a maga szerepköre. Amúgy a mély feketékre miért bukik az ember? Nem a sötétszürkének hazudott feketét védem, de egy Alien filmet ha nézek, pont leszarom, hogy az űrkabin sarkában 100%-os feketét látok-e. A fentebb említett OLED, AMOLED, QLED monitorokat pedig többnyire túlszaturált színekre beállítva mutogatják. Kalibráljuk be őket és nézzük tudnak-e tökéletes fehéret produkálni. Ebben is fejlődött az OLED/QLED, de még messze nem olyan jók, mint egy jó féle IPS.

    Mindegyiknek meg van a maga előnye és hátránya, de "lexarozni" az egyiket talán még sem kellene. Viszonyítási alapja (valós) remélhetőleg, feltételezhetően minden itteni kommentelőnek van. Ha nincsen és csak a médiában hallottak alapján fikáz. Talán jobb lenne ha az Én kicsi pónim üzenőfalára irkálna. :DDD No offense!

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák