Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    én nem játékhoz vettem, de a 3000 Ft-os GB-om van, de van két nagyon nagy negatívuma, lehet olcsósága miatt, azt nemtom.

    Na szóval, egyik fontos szempont szerintem nem csak játéknál a zsinór vastagsága és merevsége. ami ennél szar, mer aránylag rövid a madzag, és az egér könnyű, így néha érezni a zsinór ellenállását ha nem 200 négyzetméteres asztalon használja valaki, és ez zavaró még munkánál is.

    Másik pedig a görgő. Nagyon gagyi az anyaga, kevés használat után csúszós lesz, igazán lehetne jobb tapadása. Továbbá ha nem laborban használja valaki, és van por a szobában meg nem gumikesztyűben játszik, akkor begyűjti a görgő tengelye a koszt, és alig lesz tekerhető, amit viszont nem lehet tisztítani mert nem szétszerelhető az egér.

    Attól még hogy olcsó szerintem figyelhettek volna ezekre a dolgokra. Ha esetleg valaki ilyet venne mindenképp vegye fontolóra a hibákat, a görgős baki nagyon kellemetlen.

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák