Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    válasz Répafőzelek #31 üzenetére

    Hamar írd meg a végrendeleted, mert emiatt biztosan keresztre feszítenek a fanok, és a véreddel festik majd be a piros iWatch szíját. :)

    "nincs rá lezsóidő"

  • ZooLee

    őstag

    válasz Répafőzelek #31 üzenetére

    Hosszú idő óta, ez az első Apple eszköz amire ki lehet mondani, hogy nem szép, béna, gyenge a design. Semmi egyediség nincs benne, abszolúte beleszürkül az okosórák mezőnyébe, csak az egyedi UI menti meg valamennyire.

    Azt nem mondanám, hogy nem szép, mert mint vas, hardver nagyon szép, de mint óra, sajnos egyetértek, nagyon semmilyen lett, és nem vagyok benne biztos, hogy az UI elég lesz ahhoz, hogy megmentse az eszközt. Nem értem, elméletileg ezért hoztak az Apple-höz annyi divattal foglalkozó szakembert, és ezek együtt ezt tudták kihozni? Itt nem a geekeket kell megnyerni, hanem a széles rétegeket, és ott nem hiszem, hogy ezzel a dizájnnal be tudnának vágódni. Vagy ha már két órát csináltak, akkor miért nem lett az egyik kerek? Szóval egyelőre eléggé csalódott vagyok ezzel kapcsolatban.

    (#32) petipetya: Hamar írd meg a végrendeleted, mert emiatt biztosan keresztre feszítenek a fanok, és a véreddel festik majd be a piros iWatch szíját. :)

    Ne gondold, egyelőre több az, akinek nem, vagy nem annyira tetszik.

    (#18) CloZee: Te szerintem egy párhuzamos univerzumban élsz. Se Japánban se Dél Koreában nem használja a kutya sem az NFC-t pedig jelen van a piacon egy ideje, ha pedig ezekben az ultra fejlett országokban sem használja senki, akkor az NFC megbukott. 2006-ban volt az első NFC-s telefon.

    Kicsit el vagy tévedve az NFC-vel kapcsolatban. Japánban nemhogy a tömegközlekedésben jegyként használják, hanem már a reklámok is NFC-sek. Ja, és felhívnám a figyelmed, hogy 2012-es a cikk!

    Nehogy azt hidd, hogy egy 10%-os réteg bármit is megfog változtatni. Lesznek próbálkozások, de az összes el fog halni. Mióta is szarakodunk a Paypas-al? 2008 óta. Hány helyen van lehetőséged használni? 10 ből 1 jó esetben..

    Hát, én inkább úgy látom, hogy 10-ből 8 helyen. Folyamatosan használom, mindenhol, ahol lehet.

    (#14) CloZee: Egyébként a Sony órájában is van NFC.

    De az csak egy NFC tag-ként működik, vagyis max párosításra használható, nem aktív eszközként fizetésre. Tehát nagyon nem ugyanarról van szó.

Új hozzászólás Aktív témák