Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Polllen #370 üzenetére

    "Mindenki fizeti szépen az előfizetését": komolyan, mint az aranyhal.
    mit kellene leírnom ahhoz, hogy felfogjátok, hogy a dedikált szolgáltatás nem ugyanaz (költségben sem), mint az otthoni felhasználás?

    a digi bruttó 3100 forintért ad 1 giga otthoni felhasználású netet. Most meg nem nevezett szolgáltató 1 giga nem garantált dedikált netet egymillió fölött bruttóban.

    tehát én, mint isp, bárkinek adok boldogan olyan szolgáltatást, ami ehhez a cucchoz kell, az ára 150+fa/hó.
    kifizeted? nem fogod kifizetni. én meg biztosan nem fogom kifizetni helyetted.

    azt is nézd meg, hogy amikor csak 3100 forintot fizetsz egy gigáért, akkor este bizony nincs meg sem a giga, sem a stabil késleltetés, az alacsony stabil késleltetés meg pláne nincs meg.

    szerk: "Az ISP is meg fogja, ha talpon akar maradni.": nem fogja, de ezt is leírtam már párszor. egyetlen egy normális vállalkozás sem fog bevállalni üzembezárási pont alatti fejlesztést. ezt max. a tanulatlan fotelközgazdászok álmodozzák ide, akik azt hiszik, hogy minden cég azért van, hogy az ő hülyeségeiket kiszolgálja.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák