Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Az utóbbi években egyre kevesebb pluszt adtak a mobilok, kicsit tavaly de főleg idén meg lényegében semmit...
    Vegyünk csak 2 példát. Tavalyi Samsung S széria több tagja is kisebb képernyőfelbontás, műanyag hátlap, - töltő, - micro sd stb...
    Idei A53 is kevesebbet tud mint az 52S... (de legalább drágább)
    Mi a francért váltana egyáltalán egy S20 vagy A szériás telefontulaj 1 újabb Samsungra?
    Sajnos a többi gyártónál is sok hasonló példát lehetne felsorolni :(

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Juhaszatti #4 üzenetére

    Én ugyanígy voltam tavaly az S8+al. Elvoltam vele, az egyetlen ok amiért végül bevállaltam a leváltását hogy félárban sikerült rendelni Kínából Mi 11 Ultrát. Nem tudtam meddig fog élni a lehetőség és mivel már előttem sokan megcsinálták teljesen biztonságosnak is ítéltem a dolgot. Ezt viszont piszok jó kérdés hogy mikor és mi fogja leváltani, de van egy olyan érzésem hogy még tervezési fázisban sincs :DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák