Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agrippa22

    tag

    válasz pengwin #24 üzenetére

    1. Most akkor pl. az aranyat/ezüstöt/hamburgert/olajat nálunk is olcsóbban kéne adni, mert itt nem annyi az átlag kereset? Erről nem a szolgáltatók tehetnek...
    2. Mi a baj a "szolgáltatás minőségével"? (12 éve vagyok telenoros, sosem volt velük problémám)
    3. Leírom neked ide szívesen az összes csomagot, ugyanott leszünk, megnéztem, de ha nem hiszed itt a link.

    Abban igazad van, hogy pl a telenornál amelyik csomagnál van 1 Gb internet (habár nálunk nagyobb a sávszél, 10/2, sógoréknál csak 4), ott korlátozott a lebeszélhetőség (100 perc), de erről is a magyar tehet, mert a gigabites internet korában ahelyett, hogy telefonálgat otthonról meg sms-eket írogat, intézné az ilyeneket skypeon, hangoutson, facen, mailen, viberen, whatsappon, füstjelekkel, és akkor már az itthoni szolgáltatók sem tökölnének ezzel.

    Szerk.: Először a magyar telekommal akartam összehasonlítani, de 3 perc után az oldaluktól már csilingelt az agyam és jojózott a szemem... :W Tragédia, miért nem veszik át az osztrákét?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák