Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz gonorrea #4898 üzenetére

    Hiba arra a parancsra. :) De, felülírtam benne is a json-t ugyanarra ami a rendes helyen van, meg reboot meg minden, aztán utána elindult üresen a 2.91... utána kezdtem a másolgatóst újra... (A "titokzatos" libtorrentes letöltés meg ugyebár a beépített alap torrentkliens műve volt :D Mert ugyebár rá akartam tenni a nasra a torrent fileokat - amiket alapba a c user downloadsba töltök, és persze hülye módon pont abba a mappába másoltam ahonnan ez a xar meg tölt lefelé :B )

    Jah és ugye mikor másolgattam, próbáltam többféle módszert: (elvileg azt az x-et ki kell venni, nem bent hagyni) Csináltam hogy csak a torrents mappába másoltam, csináltam hogy a Resume mappába is, aztán csináltam hogy a csomagosból a stat vagy mi fájltz is átmásoltam... volt hogy alapból feltöltéssel indult, de volt hogy elkezdte újra letölteni, holott ott volt. Ha nyomtam rajta ellenőrzést akkor persze már csak felfelé akarta csinálni... Tehát kb. nem vagyok sehol most se, csak ott ahonnan elindultam.

    Most kiszedtem az olyan torrenteket amikben van ékezetes karakter (már erre is gyanakodtam hogy ez miatt nem megy), lecsökkentettem 100+ ról 75re a mennyiséget, kicsit seedelek aztán újra próba.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák