Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz solti #4565 üzenetére

    Igen tudom, hogy a Syno az tudja alapból, haver már ugye megcsinálta. :)

    Igen azt gondoltam, hogy FFp alatt kell majd írogatni a dolgokat, de ha valaki letudja írni akkor én meg betudom másolni, hogy mit is kell csinálni. :) Mert sajnos magamtól nem tudok egy ilyet összedobni.

    Az jól hangzik amit már megcsináltál.
    Jó mondjuk a Drive feltöltés is, azt úgyis elérem bárhonnan ahol van net ugyebár. Meg onnan törölni is tudom a videókat, vagy képeket, vagy amit küld, hogy ne foglalja a helyet. Igaz elvileg ugye van valami felhője a Zyxelnek is, de azt nem használtam még sose.

    Értem, mondjuk nekem is a kutya megfigyelésére kellene legfőképp, hogy lássam mit garázdálkodik napközben. :D De ugye akkor streamelni is lehet ennek a kamerának a képet távolról is, pl telefonon vagy akár gépen is?

    Elolvastam a tesztet arról a kameráról, jókat írtak róla meg viszonylag egyszerű is beállítani.
    Mondjuk nekem 3 db kéne belőle, de minimum 2, az meg egy 20-as lenne. Mondjuk csak ugye egyszer kell megvenni

    Arra is gondoltam ám, hogy pl a laptop webkameráját nem lehetne valami ilyenre használni? :) Vagy ez már nagyon elborult ötlet? :D

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák