Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    Húúú gyerekek. Ez egy kész tortúra számomra. Tegnap este 10-től hajnali fél 3ig szenvedtem (kb 1ig segítséggel, gonorrea kollégával együtt szenvedtünk :R ) ezzel a nyamvadt ffp-s tm felrakással, torrentek visszanyerésével. Hát nemigen jött össze. Volt ott minden: nem értem el sehogy semelyik tm-et (se csomagost, se ffp-st - nem mentek egyszerre), leállított tm-nél is töltött lefelé valami régi törölt torrenteket (ma reggel már rájöttem mi és miért :D ), nem állt le a tm a parancsra sehogy sem... stb. A csomagost sem tudtam újra elérni. Ma reggel folyt, vmi összejött, de csak félig meddig: ment a tm 2.91, hurrá. Akkor vissza megint torrentek, de most csak 3db! Hoppá, megy rendesen felfelé. Akkor még pár. Megy 10db! de jó. Akkor mehet az összes vissza. Aha, megin se nem áll le, se nem elérhető... de jó. :( Akkor törlés az össze új, meg reboot meg minden. Ott van a 10db, ok. Akk 2 próba. Jó lett. Van 12 benn. Na akkor még 15. Már megint nem jó, de most megy minden ahogy előtte, a 12vel. Akkor pár törlés, maradjon csak 5 új, tehát össz 17. Akkor sem látja az újakat. Marad 12. És innen semmivel sem tudtam már feljebb tornázni. Akkor leáll, próba csomagos. Megy rendesen, megvan minden. Most ott tartok hogy törlök párat, másolgatok ide oda, hogy kevesebb legyen, aztán majd megint vmikor próba. De ha egyszer menni fog rendesen a 2.91, az tuti hogy soha többé nem nyúlok hozzá. :) (Jah, és vmiért úgy tűnik jelentősen lecsökkent a sebesség másolásnál - a rendszerben sehol semmi más nem történt csak a nason az ssh-n keresztül: igaz, ott már minden. Démonok, pathok meg uwsite... meg mittomén még mi )
    huh

    ui: És még ez a hüle mc is minden egyes kilépésnél lefagy vmi hibával, tehát mindig putty ki, aztán újra be... (de ez már a kezdetek kezdetétől így van nálam)

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák