Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    "Bár kérdés, hogy mennyira az ikertestvérünket akarjuk kizárni a FaceID-vel, általában inkább az idegeneket."

    Én ilyen régimódi családból szármozom, ahol a szerelmi/szexuális életünkről nem szívesen beszélünk egymással, amíg mondjuk az komolyra nem fordul, ezért nálam jellemző volt, hogy tesóm (bár nem iker) és szüleim is előszeretettel kutakodtak a telefonomban amikor tini voltam, hogy megtudják kivel kavarok :D szóval nekem ha lenne ikertesóm, kb. elsődleges ember lenne akit ki akarnék zárni a telefonomból, bár mondjuk lehet hogy ikrek azért inkább megosztáj a fentebb említett topic-kal kapcsolatos dolgaikat egymással... :DD

    De egyébként a biztonságon felesleges agyalni, mert az ujjlenyomat olvasós telefonokon (javítsatok ki ha az elmúlt másfél évben, amióta nem vettem új telefont), de mindenhol lehetőség van a számkódos feloldásra, révén a leolvasó bármikor meghibásodhat...addig amíg meg erre lehetőség van felesleges azt mérni, hogy hányszor hibázik, csak annyira biztonságos, amennyire a számkódos rendszer: 3 a 10 000 - hez az esélye, hogy egy idegen feloldja a négy számjegyű kóddal :DD

    Utóírat: kényelmi szempontból viszont én továbbra is TouchID párti vagyok, és ha megoldott lesz a kijelezőbe integrálás úgyis visszaáll rá az Apple-is, én nem is értem miért erőltetik ezt a Touch ID-t, addig nyugodtan építhették volna az Alma logóba a leolvasót, vagy a sima Huawei Mate 10 mintájára nagyon kis kávával alulra egy vékony, hosszúkás gomb formájában maradhatott volna akár az előlapon, vagy a Sonykhoz hasonlóan a bekapcsoló gombba , igazából rengeteg jobb megoldás lett volna az elhagyásánál. Sőt, a FaceID mellett is illett volna meghagyni ezt az opciót azoknak a vásárlóknak akik ezt akarják használni... (TROLL ON 380 ezerért bőven belefért volna TROLL OFF).

Új hozzászólás Aktív témák