Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Forest48 #39 üzenetére

    Az a temérdek összevisszaság amit leírtatok, ami tökéletesen jellemzi a droidot. Jelenleg egy huawei y300-at használok két hete, de várom a keddet, hogy visszajojjon az iPhone. Egyszerűen idegbeteg leszek tőle. Nem csináltam vele semmi rootot, romolast es egyéb hülyeséget, megis összeomlik egy index.hu alatt. Ugyanez volt az összes olcsóbb adnroidnal, amihez bármi közöm volt valaha. Talán nem volt ennyire rapszodikus a működésük, de hosszútávon azok is kiidegeltek. Egy s4-el voltam eddig elégedett egyedül, de végül az is elkezdte az androidos anomáliákat, amit olcsóbb testvérei hamarabb.

    Egyszer vettem 19.000-ért egy lumia 520-at a mediamarktban, csak azért adtam el, mert nem tudtam imessaget küldeni es szegényes az app store. A navigáció pl első helyen van nálam, a kijelzője szép volt, es a csempes rendszer is igen hasznos.

    Egy kicsit egysegesitenek végre azt a rohadt androidot, meg komolyan látnék benne bármi realitást. Elhiszem, hogy vannak olyanok akiknek drága, vagy nem tetszik az iPhone, de még itt a fórumon is megtért androidosok tömkelegét látom, mert vettek iPhone-t. Aztán rájöttek, hogy teljesen alaptalanul szidták az iOS-t, es ahhoz képest az android egy "Hello World!" Szintű program.

    Az emberek nagy részének nem kell az android által nyújtott "szabadság", mert sajnos hülyék használni a telefont es ők nem fogjak tudni, hogy mit csináljanak egy nem is ritka lefagyasnal.

    Csapoati: örülök, hogy te eddig birtal eljutni, forestnek sikerült ezen a sztereotípián átlépni. Volt egy ace3-am tavaly - tudom nem ace 4 - es nevetséges egy telefon volt. Gondolom pár heten belül is tökéletes lesz, ha esetleg a laikus edesanyadnak nem segítesz rendben tartani a készüléket.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Új hozzászólás Aktív témák