Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca7601

    tag

    válasz GALARDO #186 üzenetére

    Nos, akkor vegyük csak sorra:

    1. Bluetooth adatátvitel - JB után. No comment.

    2. SD kártya slot. Nincs. Belső memória? Derék. És ha esetleg bele szeretnél tenni egy kamerából kivett kártyát, akkor is belső memória? Érthetetlen.

    3. Hallottál már olyanról, hogy pótakksi? Esetleg egy kakálni ment akksi? Szélsőséges esetben ha víz éri a cuccot, akksi ki... Hát persze.

    4. Multitask. Onnan veszem, hogy nincs benne. Hibernálja a háttérbe tett appot, az nem fut.

    7. A net rádió nem FM rádió. Ezt komolyan gondoltad? Hadd ne meséljem el a különbséget a használhatóságában.

    9. A weblapok jelentős része tartalmaz flash-t. Nem mondom, hogy nem lehet nélküle élni, de ennyi pénzért az alma nem ad teljes értékű böngészési élményt.

    Gördülékeny. Igen. Saját magamat idézném innen felülről:
    Gördülékeny? Igen. Igaz. Persze. A semmit könnyű gyorsan gurítani...

    Irigység? Természetesen. Egy húszezer forintos eszköznek tartom a szifont, mert tényleg szép a burkolata és a kijelzője. De tényleg irigy vagyok. Egy komoly bajom van az SGS2-mmel, hogy lépten-nyomon szifonnak nézik... Én sem szeretem, hogy lekoppintották Samuék a dizájnt.

    Prémium termék. Valóban az. A pszichológiája mindenesetre lenyűgöző. Egyszer-kétszer láttunk már a történelemben ilyen szuggesztív erőt. Világokat tud megmozgatni.

Új hozzászólás Aktív témák